Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradnak meg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak meg a nők rossz párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin és a való életben is azt látom, hogy csinos, értelmes(nek tűnő) nők sokan olyan emberrel vannak együtt, aki mellett nem boldogok, meg vannak alázva, a jövőre nézve semmi pozitív dolog nem vetíthető rá a kapcsolatukra, sőt, sokszor még azt is simán meg lehet mondani hogy ennek válás, tragédia, stb lesz a vége, lehetőségeik is lennének (pl számos jobb, értelmesebb férfi udvarolna nekik), mégsem mernek/akarnak lépni, inkább élnek évekig egy rossz kapcsolatban, elmegy a fiatalságuk, a legszebb éveik, aztán ott állnak elhagyottan kisgyerekkel és vadásszák le őket a tinderről az átverős pasik.

2018. júl. 11. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "ilyen nővel"? Ez egy helyzet, és ideig óráig bárkivel megtörténhet. Miért? Mert szeretünk, mert remélünk, mert ott a gyerek és sorolhatnám. Ha már összeszedte magát és lépett, neked nem mindegy, mi volt előtte? Milyen király, valaki végre elhiszi, hogy így is kellhet valakinek, kilép, aztán közlik vele hogy ja nem, ha ilyen voltál nem kellesz. Na, ezért nem lépnek ki sokan, mert ettől félnek. Az ilyen hülye pasiktól, hogy ezt fogják ki.
2018. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ilyen kapcsolatban vagyok.. az a baj hogy ..a párom egy biztos pont, mert rendes, de már nem vagyok szerelmes belé ő nem egy igazi férfi.

Azért vagyok vele ..mert ő egy biztos pont.. és ki tudja kivel hozna össze a sors..Lehet egy rosszabbal akkor meg megbánnám hogy elhagytam


23/L

2018. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóvaL


Sok pasi átvert, nem bízom senkiben már, aki még jó lehetett volna, kiderült, h nős...nagy nehezen találtam vkit, de a kapcsolat elég hamar sz@r lett, de semmi kedvem nem volt ahhoz, h megint évekig keresgéljek, bele is fáradtam már...bár, ennek a kapcsolatnak is vége lett nemrég tíz után kb. Most itt álok egyedülállóként 37 évesen, és arra eszmélek, hogy ilyen öregen senkinek sem fogok már kelleni, szóval nem is érdemes már dédelgetni ezt az álmot. Szép lassan lehúzhatom magam a wc-n.

2021. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!