Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem válaszol egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol egy férfi az üzenetemre, amikor érzem, hogy nagyon kedvel?

Figyelt kérdés
Amikor csetelünk, órákig abba se tudjuk hagyni a beszélgetést,mindketten nagyon élvezzük, de ő sosem ír először, mindig én vagyok, aki kezdeményezi azt. Legutóbb is fent volt Facebookon, rögtön elolvasta, kinyitotta a levelemet, de a választ azóta is, napok óta várom.
2018. júl. 14. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Játszma? Lehet ez is valami pua dolog.
2018. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Mégsem kedvel annyira.
2018. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2+
2018. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy máskor unatkozik. vagy tényleg játszmázik.
2018. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát annyira mégsem kedvel...ha kedvelne biztos lehetsz benne,hogy keresne ő is. Én a helyedben nem keresném,keressen most ő. Ha nem keres,akkor az egyértelmű. Sőt,ha keres is,lehet egy kicsit meg is váratnám. Na nem nagyon,pár órát. Hogy azért ne 30 mp után jöjjön neki a válasz,várjon egy kicsit ő is,legyél kicsit elfoglalt..hátha érdekesebb lennél számára.
2018. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvel úgy, ahogy te kedveled, csak elüti veled az idejét. Ez van.
2018. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Érzed hogy kedvel, de ő sosem ír elsőnek, mindig te keresed? Nem érzed az ellentmondást?
2018. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi mindig jelentkezik ha érdekled, rádír, felhív, beszélgetni vagy kommunikálni akar veled. Ha ez nincs, akkor nem vagy fontos számára. Ugyan akkor szemben a nő, aki megvárja, hogy fontos legyen a férfinek, és nem akaszkodik, hanem örül, ha a férfi jelentkezik. Főleg ha bizotsítja arról, hogy az adott nő fontos számára.
2018. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem érdekled vagy van valakije és nem tud bármikor írni.
2018. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sima időtöltés, unatkozik, figyelmet akar és ezt tőled meg is kapja. Sajnos több ilyenbe is belefutottam már.
2018. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!