Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ki az közületek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ki az közületek aki tiszta lelkiismerettel állíthatja, hogy soha sem csalta meg a párját, és nem is fogja?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen? vagy mindnek fontosabb egy jó numera mint a "szerelme"?

Néha irigylem a lezbikusokat :)


2010. jún. 18. 16:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hiszen kaptál pozitív válaszokat is, nem? :)
2010. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Az őszinte érzések nem érdekelnek senkit?

Hahó kislány azért ébredj már fel!!!!!!!!!!!

Milyen őszinte érzésekről is beszélsz?Azokról amikor egy nő kimondottan csak a agzdag pasikra hajt?Vagy arról h azért megy hozzá valakihez mert van lakása meg anyagi stabilitása.Netán amikor egy lánynak tetszik kűlsőre belsőre egy pasi oda meg vissza van tőle de nem jön vele össze mert nem gazdag és inkább összeáll egy 45évessel????

Szóval maradjunk annyiba h ugyanannyi disznó van a nők között is mint a pasik között.

Szerintem ez a korrekt álláspont.

2010. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Elég kevés pozitív választ kaptam :)

Igen, belátom, hogy általánosítok úgy, mint az előttem író, de sokkal gyakrabban látok olyat, hogy a lány szerelmes, és a földbe tiporják, mint olyat, hogy csak gazdag pasikkal jön össze...

2010. jún. 18. 19:54
 24/26 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... Én meg pont olyanokat láttam eddig, hogy a szerelmes fiúcskákat csalják össze-vissza. Mégis tudom, hogy nem minden lány ilyen. És azt is, hogy rengeteg szemét pasi van a szemét lányokon kívül.
2010. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nézd azért mert összejöttél egy szemét pasival attól még nem mindegyik az.És a lányok is megérik a pénzüket.
2010. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

létezik. csak nagyon ritka.én távkapcsolat ellenére sem léptem félre és nem is lépnék semmilyen körülmények között sem és nem is fogok! ez 100%. önismeretből mondom.tudom magamról hogy hűséges típus vagyok.most 140 km van köztünk és eszem ágában sincs más nővel foglalkozni! 1 általán aki csal az nem is szeret és azt sem érdemes szeretni igazán! ez tény!

Én jó vagyok: mert van miért

Én hű vagyok: mert van kiért

Én szeretek: mert kellemes...

24f

2010. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!