Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit tennétek, ha. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek, ha. (? )

Figyelt kérdés

Ha a számotokra legvonzóbb, legvadítóbb, legszexibb nőismerősötök, akinél eddig esélyetek sem volt és kapcsolatban van évek óta közölné, hogy szeretne eltölteni veletek egy vad éjszakát úgy, hogy teherbe is akar esni a végén titokban, és a gyereket úgy nevelné a párjával mintha közös gyerekük lenne, a párja pedig nem tudna róla.

Belemennétek? Igen vagy nem (és miért)?


(a kérdés csupán elméleti)


2018. júl. 16. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Már nem is tartanám annyira vonzónak.
2018. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem.Az én gyerekemet nem fogja màs nevelni,

illetve isten ments hogy zsarolàs vagy bàrmi jogi baj legyen belőle.

2018. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Egyből nem látnám olyan vonzónak - akit emberileg hulladéknak tartok, az semmiképp sem vonzó a szememben.

Saját gyereket meg egyelőre nem akarok, de majd ha egyszer akarok, akkor én szeretném majd felnevelni is, nem csinálok kakukkfiókát.

2018. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert arra gyanakodnék, hogy ismeri a vagyoni helyzetemet és a gyerektartásra játszik
2018. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Eddig tekintettem nőnek. Innentől már egy földi gilisztában több szépséget találnék... pfff
2018. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy a jelenlegi párjától megkapna mindent, tőletek pedig csak a spermára lenne szüksége így direktben kijelentve mert mondjuk azt akarná, hogy a gyerek a ti vonásaitok egy részét örökölje.


Egyébként tényleg olyan bizarr a dolog? Ez sem tűnik sokkal másabbnak annál mintha spermabankba adnál le anyagot amihez utána bármelyik nő hozzáférhet utódnemzés céljából.

Egyedül annyi, hogy itt tudod ki a te gyereked, ott viszont nem lehet róla tudomásod mert eleve lemondasz minden apai jogodról.

2018. júl. 16. 16:36
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem más. Pont azért itt tudom, hogy van egy gyerekem. És ha már van, és tőlem, enyém, az én vérem, akkor én az élete része akarok lenni.

Ezért nem is érdekelnek a sperma bankok mint opció. Az én magom és még ha egyéjszakásnál is foganna meg akkor is vállalnám a felelősséget érte!


Szóval ha lesz egy gyerekem, akár szeretem az anyját, akár egyszer húztam csak meg egy buliban, én a kölyköm mellett fogok állni mindig. Apa leszek, és nem hagyom cserben a vérem a magom. Rám mindig számíthat még akkor is ha nem működik majd az anyával a kapcsolatunk. De a gyereket sosem hagyom cserben!

2018. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Férjezett nő nincs a leg-listámon, csókoltatlak!
2018. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Persze és utána fizessem a gyerektartást mi?...

Na azért ennyit nem ér egyetlen nővel eltöltött este sem, úgyhogy kösz nem.

2018. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Kiábrándulnék belőle, leértékelődne.

2018. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!