Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert erzem minden nap ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem minden nap ezt a megalazottsagot?

Figyelt kérdés
Szeretem a csaladomat, ok az elsok az eletemben.De ferjem minden este merges,nincs szep szava hozzam, sem olel, nem mosyog.De probal konfliktust keresni mindig, csak oka legyen pl kulonaludni vagy napokig nem szolni hozzam
2018. júl. 16. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tényleg megaláz... kérdés, miért tűröd, és mi a jó neked ebben?
2018. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert mindennap megaláznak és te pedig vígan asszisztálsz hozzá, gondolom azért, mert nincs semmi önbecsülésed. Mondd, mit szeretsz egy olyan emberen, aki ki nem állhat téged és csak az alkalmat keresi, hogy beléd köthessen? Miért kínzod magad egy ilyen szar kapcsolattal, ahelyett, hogy legalább megpróbálnád önállóan felépíteni az életed egy ilyen mérgező, lehúzó ember nélkül? Miért hagyod, hogy a gyereked ilyen beteg légkörben nőjön fel és megtanulja ezt az undorító párkapcsolati mintát? Tudod egyáltalán nem lehet valaki olyat tisztelni, aki saját magát ennyire semmibe veszi..
2018. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
O is ezt kerdezi tolem, hogy miert vagyok vele ?Pedig sokat mondja menjek ki az elete ol, menjek ki a lakasbol, vege.En pedig itt vagyok es gyerekunk miatt turok, es valahogy varom parom valtozzon.De latom nem fog
2018. júl. 16. 19:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem, szóval az a gyerek érdeke, hogy úgy nőjön fel, hogy azt látja, hogy apu egy darab szarként kezeli anyut, aki mindezt épp hogy csak meg nem köszöni... Gratulálok!
2018. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy a gyerek miatt tűröd. A gyerekkel csak takarózol, ez a helyzet a gyereknek rossz.
2018. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Elég bunkó az urad, már bocs.
2018. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg a gyerek ok, akkor nemcsak hülye hanem buta is vagy! Jó kombináció!

A gyereknek példát mutatsz és ha abba nő fel, hogy az a természetes amit ti műveltek, akkor sanszos, hogy neki sem lesz jobb kapcsolata a tiédnél. Te tényleg azt akarod, hogy a fiad/lányon akaratlanul is ilyen mérgező kapcsolatba érezze majd boldognak magát? Mert ezzel csak ezt éred!

2018. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz nekem, mert tudja szeretem es o meg lelkem mar darabokra torte, ugy erzem
2018. júl. 16. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A továbbiakban én a helyedben lelépnék. Szegény gyereknek ezt kell látnia hogy nap mint nap szét van alázva az anyja? Tényleg ezt akarod neki példaként mutatni? Nem hiszem.
2018. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mit szeretsz benne?
2018. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!