Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tennétek valamit, ha tudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennétek valamit, ha tudnátok, hogy a párotok egy számára félig ismeretlen nővel cseverészik facebookon?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk a legjobb helyzetben jelenleg, de nem akarom hogy egy harmadik fél miatt szakítsunk, addig szeretnék a végére járni a dolognak, még ténylegesen ki nem alakul kettőjük közt valami. 6éve vagyunk együtt, a levelezést tagadja. Írjak a csajnak? De mit?
2018. júl. 17. 18:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
Tehát megmondtad neki, hogy tudsz a dologról, de eltűröd, és feltett szándékod továbbra is kepeszteni érte. Ettől mégis mit vártál? Persze hogy minden marad a régiben.
2018. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy ténylegesen tudom, láttam. Feltételezés szintjén adtam elő
2018. júl. 17. 18:54
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
İlyen szarokat erdemes megmenteni, tenyleg... ne altasd magadat, nem azert levelezik valaki massal, mert tavkapcsolatban vagytok. Kimehetsz hozza, akkor is ugyanugy meglesznek a kis csetpartnerei.
2018. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Arról nem szól a dolog, hogy miről beszélgetnek!?

Egyébként nem tudom, hogyan csinálod, mert a messenger és a facebook már értesítést küldd, ha máshonnan lépnek be egy fiókba, mint a megszokott. (Persze ez nyilván beállítás kérdése is.)


Egyébként honnan jött az ötlet, hogy beleolvass a levelezésébe?

2018. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ügyesen...de bár ne tudnám. Èdes tudatlanságban lehetnék. A gyanús viselkedése miatt merészeltem belenézni. Tudom, hogy ez köcsög húzás a rèszemről.. a csaj amúgy pótpapit keres a gyereknek, ha már munkát nem talál.
2018. júl. 17. 20:06
 16/20 anonim ***** válasza:
Tettem - mikor rájöttem, kidobtam a fenébe.
2018. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
54%
Nem tudom, hogy pontosan ez a harmadik szemely, ez a holgy milyen kapcsolatban all pontosan a paroddal. De ha o is komolyan gondolja ezt a kapcsolatot, es ha jol olvastam, nem tud rolad, akkor en leulnek beszelgetni. De nem a paroddal kulon, mert ugylatszik probaltad de eleg passzivan allt a dologhoz, s nem kuon beszelnek a lannyal, mert az is nagyon rosszul sulhet el. Ugy kell ezt megbeszelni, hogy senki se erezze atvertnek, kihagyottnak magat. En osszeulnek veluk, harmasban, s bekesen megbeszelnem. Ki kit szeret, miota, mit tud, mi legyen a tovabbiakban, ki hogy gondol es mit. Tisztazni kell mindent mert altalaban minden kapcsolatot megol a nulla kommunikacio. Foleg ebben az esetben a legjobb lenne ezt kivesezni. :) szurkolok
2018. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nincs köztük semmi, az első levelet sikerült elkapnom, viszont a lány szándéka egyértelmű számomra. Párommal átbeszéltük a dolgokat, elmondtam neki, hogy mennyire megbántott ezzel. Azóta nem írt neki. Remélem megértette, hogy nekem az ilyesmi nem fér bele.
2018. júl. 19. 19:03
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta nem írt neki."


Hidd el, ha akarja, megoldja!

Onnantól kezdve, hogy tudja, beleolvastál a privát üzeneteibe, sokkal óvatosabb lesz. Nem egy ilyet láttam, a férfi kollégáim külön facebookot tartanak fenn az ilyen esetekre pont azért, hogy ne bukjanak le.

2018. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%

Ne vegyél rá mérget, hogy nem ír neki. 2 percbe telik csinálni egy új facebook profilt (akár kamu névvel) és mehet tovább a csevely.

Ne félj, a nő nem fogja feladni ha valóban eltartót keres magának meg a kölykének.

Rengeteg női praktika van, amivel újra magadba bolondíthatod a pasidat, legyél csinos, kívánatos, érdekes... Kérdés az, hogy mennyire éri meg egy olyan emberért kitenni a lelked, aki más nőkkel csetelget a hátad mögött.

A csajnak eszedbe ne jusson írni, csak megaláznád magad előtte, és lehet, még inkább felbátorítanád. De minimum kiröhögne.

2018. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!