Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm folyamatosan kiakad mert készítek magamnak ennivalót?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt és fél éve költöztünk össze közös albérletbe. Ő úgy érezte, hogy van rajta egy kis felesleg ezért diétába kezdett, pedig számomra így is tökéletes lenne. 1 hónapja össze vissza eszik és mozogni is próbál de nem látszik rajta lényeges változás. Az igazi pokol pár napja kezdődött amikor elkezdett egy 7 napos léböjt kúrát és azóta, ha készítem a saját ennivalómat bedühödik, hogy így neki nagyon nehéz diétáznia és milyen szemét vagyok, hogy nem tartom tiszteletbe a diétáját és előtte eszek sült húst, pörköltett meg pizzát stb. Ma például készítettem hamburgert és teljesen kiakadt, hogy tudom-e neki ez milyen rossz érzés, hogy nem ehet belőle?


Most komolyan nekem is szemetet kellene ennem, mert ő diétázik és enne belőle? Ő vállalta a diétát. Ne én legyek már a hibás, ha nehezen tartja. Azt nem várhatja el, hogy madársalátát egyek én is sajttal meg öntettel.


Ma például kidobta a hamburgeremet, hogy ő ennek nem akarja érezni az illatát.


26F és 24L


2018. júl. 17. 21:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok palacsintás és gofris se.


# 8


Frusztráltnak tetszik lenni? Csináljak neked egy hambit? Nekem nem volt semmi bajom a barátnőm alakjával :)

2018. júl. 17. 21:52
 12/20 anonim ***** válasza:
61%

A barátnőd nem kicsit önző!


Én is diétázom, de eszem ágában sincs ezért a páromat is diétára fogni, sőt, bármit megfőzök neki, amit csak kíván, pedig nem várja el tőlem. Én viszont azt nem várom el tőle, hogy két méteres, 120 kilós férfi létére salátán és csirkemellen senyvedjen a fizikai munkája mellett.

2018. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Na,nekem az ennivaló az szent. Már akkor is csúnyán nézek hacsak valaki rápillant a kajámra. Hát ha nekem kidobta volna a hamburgeremet akkor repült volna a csaj a madáreledével együtt. Férfi vagy basszus, állj a talpadra.
2018. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Most komolyan nekem is szemetet kellene ennem"

Most eszem azt. Hamburger, pizza? Egy hónapban egyszer talán belefér, de amúgy nem egészséges.

A sült hússal mi a baja a barátnődnek? Mellé lehet enni finom zöldségeket és baromi jól lehet vele lakni. És még fogyni is fog.

Léböjt... Hát nem csoda ha ideges, csak egy napig ajánlott. Az lesz ennek a vége, hogy fel fog zabálni mindent a hűtőben.

Próbáljátok ezt megbeszélni, mert ennek így semmi értelme.

2018. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Eszed* nem eszem.
2018. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez érdekes. Az én barátnőm pont ilyen. Igaz nem ennyire drasztikus a diétája. De minden kalóriát számol és kb 99%-ban salátát/zöldségeket eszik vmi sovány hússal. Estére mindig csak salátát. Ez utóbbitól megyek néha falnak.

Ő nem hajlandó mást főzni, mert szerinte nekem is egészségesebben kéne ennem. Valahol amúgy örülök neki. De azért hetente-kéthetente eszem egy pizzát, rendelek vmit, hétvégén van h csinálok vmi finom kaját, mondjuk rántotthúst sültkrumplival.

Emiatt volt állandó hiszti, veszekedés mint a Kérdezőnél, h előtte eszem ezt meg azt. Végül azt mondta a barátnőm, h cseréljünk, csak 1 hónapra, fogadjunk h nem bírom ki. Szóval 1 hónapig főleg saláta, meg párolt zöldség, csirke gondosan kimérve, mert hát volt pár kiló felesleg amit le kell adnom. Nem olyan szigorú mint az ő diétája, de kb az összes kedvenc kajám kizárva. Ő meg ette a kis pizzaszeletet előttem, meg a spagettit, édességeket. 1 hétig bírtam valahogy, 2. héten már csak a fogadás miatt tartottam magam, aztán 3 hét után kijött belőlem is az idegbetegség :D

Úgyh azóta próbálok ügyelni rá h ne zabáljak előtte össze-vissza, csupán kedvességből. Nem mondom h mindig, v hogyha elmegyünk egy étterembe azért azt eszem amit szeretnék, de otthon figyelek rá, h a közös étkezés során azt egyem amit ő, a nassolás, pizzázás meg ha nincs a közelben :D

Szerintem ez nem olyan óriási dolog amit a barátnőjéért ne tehetne meg az ember. Csak amíg magad nem próbálod ki nem érted milyen rossz neki.

2018. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Dobd ki mert alkalmatlan a párkapcsolatra és ki fog nyírni hosszú távon
2018. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#8 ki oszt itt kit?

Olvasni hasznos, mielőtt fröcsögni kezdesz

2018. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Senki nem kérte az ostoba diétáját. Ha fogyni akar, mozogjon. Nem várhatja el tőled, hogy vele szenvedj. Ez ostobaság.
2018. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Gofrival volt, már akkor mondtuk, hogy dobd ki a francba, mert idegbeteg hisztis pitsa.


Én is diétáztam meg máig figyelek, mit eszek, de bizony simán betolok 1-2 szelet tortát, ha olyan van, vagy gyroszt, amikor megkívánom.

2018. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!