Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendes férfiak, mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes férfiak, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A párom korábban színész volt, ma teljesen mást csinál, 2 éve vagyunk együtt, jegyben járunk, nagyon szeretjük egymást. Tegnap meghívták egy színházi buliba, ahol az egyik barátjának lenne a szülinapja. Senki nem viheti a párját, de visznek a színházból nőket. Mivel én is színházi ember voltam, más területen, művészként, van némi fogalmam mi folyik ott, és korábban voltam is vele ebben a társaságban. Volt egy 24 éves "nő", aki felül levetkőzve, bugyiban vonaglott, közben három "férfi" simogatta. A páromat kérdeztem, hogy miért nem szól rájuk, hogy ezt nem itt kellene, hiszen bent alszik a négyéves kisfiúnk, bármikor kijöhet. Erre azt mondta, mert nem az ő dolga. De a nyálát tudta csorgatni.


Bevallom töredelmesen, egy önálló nő vagyok, el tudom magamat tartani és a gyerekemet, van kocsim, lakásom és nem függök senkitől. Apropó, nagyon félek, mert érzelmileg viszont törékeny vagyok, habár vannak elveim és értékrendem.


Tegnap végül is abban maradtunk, hogy nem megy el, vagy ha el is megy, csak velem együtt. Nem tudom, hogy szabad akaratából dönt így vagy én tettem rá nyomást...


Mégegy: Ezek a "nő" állatok, kifejezetten szeretnek ráhajtani, olyan elkötelezett, érett férfiakra mint az én párom.



2018. júl. 18. 12:14
1 2
 11/13 Alexa890610 ***** válasza:
Hogy lehettek együtt 2 éve, ha van egy 4 éves fiatok?
2018. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak.

Az élet tud cifrát alkotni. Nem megyek bele a koromban és hogy az és mi történt, de annyit mondok, hogy tragédia...

Sok okos kommentet kaptam. Lehet van abban is igazság hogy én féltékeny vagyok és a bizalmam sincs teljesen a helyén. Ezen mindenképp gondolkozni fogok.


Egyébként nem ment el, állítása szerint nem azért mert ultimátumot kapott tőlem, hanem mert úgy érezte a barátai nem korrektek. Meghívják a színházi libákat, de barátnő ne menjen... Ez neki sem tetszik.


Egyébként van egy barátja, fiatal gyerekkorából, akinek úgyszintén most van a szülinapja, őt is ismerem, és 200km-re van tőlünk. Egy pillanatig nincs rosszul érzés bennem hogy oda viszont elment, mert az illető személy rendelkezik értékrenddel és egy nagyon jószívű ember. Szóval ezzel kapcsolatban nincs rossz érzésem.


Ő azért sem ment el ebbe a színházi közegbe, mert érezte hogy én nem érezném jól magam ha odamegy, ezért inkább nem ment, ami szerintem az ő részéről egy tisztelet az irányomba.


Nekem pedig van még hova fejlődni, bizalom és önbizalom téren.


Köszönöm szépen a kommenteket. Rendesek vagytok. Dolgozom magamon.

2018. júl. 21. 08:16
 13/13 A kérdező kommentje:

* és hogy mi történt az édesapjával


Ez valahogy kitörlödött

2018. júl. 21. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!