Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak hogy nőként annyira egyszerű rendes párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Túl vagyok már pár furcsaságon a témával kapcsolatban, de képtelen vagyok olyan férfit találni aki ne csak szexelni akarna, vagy ne lenne teljesen életképtelen.


Egyetemre járok, vannak hobbijaim is, eljárok barátnőkkel és baráti társasággal sokféle helyre, szóval elég széles körben ismerkedem. Próbáltam a netet is, de azt inkább hagyjuk.


Szóval nem értem a férfiakat itt az oldalon, mert amikor látok itt leírva egykét kérdés alá az kész röhej. Olyan férfival eddig szinte nem találkoztam kb akiről ne derült volna ki, egykét olyan dolog ami számorma elítélendő. Megcsalások, adósság, szerencsejátékszenvedély, túlzott egoizmus, gorombaság és még sorolhatnám. Sosem voltak teljesíthetetlenül nagy igényeim, de jöttök itt a felső 20%-al hogy minden nő csak abból válogat. Az a szomorú helyzet, hogy ez így van mert a többi teljesen alkalmatlan párkapcsolatra az előbb említett okok legalább egyike miatt!


Hogyan gondolhatjátok, hogy csak azért mert valaki nő, olyan könnyű a párválasztás ? Tudjátok ti, hogy mennyi farkasbőrbe bújt bárány van a pasik között ? Tudjátok ti, hogy mennyi embert kell finoman lekoptatni valahogy, hogy ne sértődjenek meg ? Tudjátok, hogy ez mennyire nehéz tud lenni, pl akkor ha az illetővel össze van zárva az ember nap mint nap ? Fogadni merek, hogy ebbe még sosem gondoltatok bele.

Ja és persze mindenért mi nők vagyunk a hibásak. Én nőies nő vagyok, nem vagyok egy megrögzött femináci, de a mai férfi választék nagyon silány, sokszor úgy érzem, hogy nekem kell férfiként viselkedni egy férfi mellett ami nagyon zavar.


2017. szept. 28. 19:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

"Szóval nem értem a férfiakat itt az oldalon, mert amikor látok itt leírva egykét kérdés alá az kész röhej"


Eddig olvastam es igy reagalok.

Ezen az oldalon panaszkodo embereknek kvazi MINDEGY milyen not talalnak, csak legyen vegre valaki. Ebbol a szemszogbol pedig tenyleg konnyebb a noknek, mert ha szetteszed a labad, akkor lesz kapcsolatod.

Ne vard, hogy az 1bites emberek ennel messzebbre tudjanak latni.

2017. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehet az a gond, hogy csak azokat veszed észre akiknek csak szexre kellesz, és a normálisakat vagy nem veszed észre vagy elküldöd mert nem tetszenek neked? Kituja ki néz téged mikor kijössz az egyetemről, csak nincs bátorsága megszólítani.
2017. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
42%

NEM!


Én csak azt hiszem, hogy dugásra partnert tudtok találni nagyon egyszerűen. És mér ez is önmagában nagyon irigylésre méltó, mert a férfiak legtöbbje MÉG ENNYIRE SEM képes.

2017. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
26%

Mert a noknek szaz jelentkezobol kell kivalasztani a legjobbat, a ferfiaknak meg szaz nonel kell probalkozni mire 1 szoba all vele.


Es valogatni egy kicsit konnyebb. A nokbol sem jobb a felhozatal es ugye a nok valogathatnak.


Kepzeld el forditva, ha neked kellene oda menned minden pasihoz, hogy egyaltalan megtudd erdemes-e foglalkozni vele, egyebkent eszre se vennenek. Es teged neznenek beteg allatnak alapbol, mert megszolitottal valakit, csak azert mert azt a not elotted mar egy rakas taho megszolitotta es az eloiteleket senki nem tudja kikerulni.


Mielott valaki azzal jon hogy 30 eves szuz vagyok, 14 eves korom ota szinte mindig volt / van baratnom, nem okozott ez kulonosebb gondot, csak leirtam hogy miert hiszik a ferfiak hogy konnyebb.

2017. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
18%

Mindig azt szoktam erre mondani:

Összejönnél olyan sráccal, akinek ugyanazok a paraméterei, mint neked?

Egyetemista, tanul, nincsenek szenvedélyei stb.


A válasz, hogy Nem, mert nektek nőknek mindig több kell, mint amit ti magatok nyújtani tudtok.

Téma lezárva kb.

2017. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
17%

Ott a pont #2-es. Nektek válogatni kell a jelentkezők közül, nekünk meg már egy kedves szóért is lassan térdepelni kell. Hogy melyik a rosszabb, azt mindenki döntse el magában.


Melyik férfi akar csak szexet? Az aki nem becsüli a nőt, mert minden ujjára jut másik 4. A gazdag 5 havonta vesz új autót, mert megteheti. Nekem csak egy 17 éves Astram van, viszont azzal is boldog vagyok. Kevésbé mutatós mint egy új Mercedes, de ugyanakkor megbízhatóbb, sosem hagy cserben. A párkeresés valahol ugyan ilyen és amíg ezt nem értik az emberek, addig nem is találnak senkit.


Hűséget vártok egy olyan lénytől, ami a szó fogalmát sem ismeri. Egyik barátnőmet sem csaltam meg soha, mert tudom milyen érték az, amikor valaki őszintén szeret és inkább levágnám a karom, mint hogy eláruljam a bizalmát annak aki szeret. Átlagos figura vagyok, nem iszom, a szerencsejáték meg nem érdekel, viszont manapság az átlagos már a szemét kategória.


Keresgéljetek nyugodtan a Bieber meg az Efron külsejű pasik között és 35 évesen 2 gyerekkel a nyakatokban majd kereshettek magatoknak férjet.


Tisztelet a kivételnek.


24/F

2017. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%

Nem egyszerű, csak egyszerűbb valamivel.


Az itteni kérdésekből kiindulni viszont elég ostoba dolog (férfi és női kérdésekre is értem, amik abban a szép intelligens stíusban íródtak)

2017. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

Nem gondolom, hogy nőként egyszerű lenne rendes párkapcsolatot találni.

Úgy gondolom, hogy nőként valamivel egyszerűbb rendes párkapcsolatot találni mint férfiként amennyiben az elvárásai nem haladják meg a nevetséges szintet és képes mérsékelten kompromisszumokat kötni magával szemben.


Nőként szexet könnyű találni, kb. egy csettintés, de férfiként azt is elég nehéz, ha nincs top10-es külsőd, amíg egy kövér csajt simán elvisznek egy buliban. Szóval ezért nem szimpatizálok túlságosan a nőkkel amikor a magányuk miatt hisztiznek.

2017. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván nőként sem egyszerű, de az biztos, hogy egyszerűbb. Pl. ti túlnyomó többségetekben nem mentek oda férfiakhoz, nem írtok rá férfiakra társkeresőn, nem kell kezdeményeznetek, nem rátok hárul az ismerkedési dolgok 90%-a stb. Amúgy a nők nagy részével ellentétben én szívesen kezdeményeznék nőknél (és most hagyjuk az egyenlőség témáját, mert úgyis megmagyarázzátok, hogy az egyenlőség pl. a kezdeményezésre miért nem terjed ki), de sokszor értelmetlennek tartom, mert ha nem látom a másik emberen az ismerkedésre való nyitottságot - és elég sokan járkálnak a telefonjukat buzerálva, zenét hallgatva, hogy még véletlenül se szólhasson hozzájuk senki -, akkor úgy vagyok vele, hogy minek kezdeményezzek. Szóval elhiszem, hogy nektek sem könnyű, de valamivel mégis könnyebb, mint nekünk. És amelyik nő arról panaszkodik a mai világban, hogy egy jelentkező sincs, az csak magát okolhatja. A felhozatal minősége sajnos tényleg változó, de ugyanez elmondható a női társadalomról is, ott is sok a frigid, a bizalmatlan, az önbizalomhiányos, az életképtelen, az antiszociális stb.
2017. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Látod a férfiaknak is pont az a bajuk mint neked csak mindig ismétlem mindig képbe jön az hogy míg nektek válogatni kell a talkabol addig nekünk nagyon sokat kell hajtani próbálkozni. Tehát míg te sírsz hogy mennyi számodra nem megfelelővel hoz össze a sors addig nekünk a problémánk ugyanez de rettentően sokat kell kaparni hogy lehetőségünk legyen rájönni hogy na ez se megfelelő.

Remélem így érthető, ha nem akkor felesleges is tovább ragozni

2017. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!