Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tudja, hogy imádok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tudja, hogy imádok kocsikázni, mégsem visz soha magával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Imádok autózni. Mielőtt kapnám a sarat, nem szoktam megkérni a barátomat, hogy csakúgy körözzünk. Általában céllal megyünk valahova.(Neki van jogsija, ő autója. Megkérdeztem, hogy beszálljak-e a költségekbe, sosem engedi.)

A lényeg, hogy mostanában rengetegszer megy el ide-oda, és engem sosem visz magával. Szép városokba megy, mert ott van dolga(beszerez különböző dolgokat, de nem munkaügy), engem viszont sosem visz magával, annál inkább az Édesapját.

Pestiek vagyunk, egyszer volt, hogy le kellett menni a testvéréért Székesfehérvárra, nagyon élveztem az egész kocsiutat.

Az utóbbi helyekbe viszont rengeteg helyre megy, Miskolc, Vác, Debrecen, Mogyoród, stb.,és engem sosem hív, mindig mondja, hogy az Apjával megy. Amikor felhoztam kiakadt rám, szóval nem tudom elmagyarázni neki. Jogosan esik rosszul?


2018. júl. 18. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
"Aput" nem Bettikének hívják véletlenül?
2018. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is az jutott eszembe, mint Kalap Úrnak :)
2018. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Ülj fel egy távolsági buszra aztán utazhatsz te is az országban össze-vissza.
2018. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Olyan életképtelenek vagytok. Nem a csaj kérné meg a pasit, hogy menjenek ide-oda, hanem a hosszabb utakra menne vele, amiket amúgy is betervezett.


Igen is, ha két ember szereti egymást, akkor igyekeznek minél több közös programot csinálni, nem hagyják ki egymást olyan dolgokból, amelyekről tudják, hogy a másik már nagyon szeretné. Mondjuk egy normális kapcsolatban tök alap, és magától jön mindkét félnek, hogy a kedvében járjanak a másiknak, egyik irányból sincs szükség noszogatásra. Írta a kérdező, hogy a csávó amúgy is nagyon sok helyre elutazik, most fájna neki, ha egyszer menne vele a barátnője is? Ha meg beszállna a költségekbe is, akkor mi a fenétől lenne aranyásó?


Szóval igen, jogosan esik rosszul, és én is arra gondolok, hogy az édesapját Bettikének hívják. Különben miért lenne, hogy az apuka mindig vele mehet, de te soha?


22/N

2018. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

5-össel egyet értek, ennek alapnak kéne lennie, de nála nem így van

1-esnek is igaza lehet, hogy apu lehet, hogy nőnemű

2018. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha 4 évvel korábban teszed fel a kérdést, mondtam volna, hogy gyere velem
2018. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 peca1000 ***** válasza:
0%

Lehet, hogy üzleti útra mennek, és csak útba lennél, kolonc a nyakukon.


És te is csak unnád magad.


Meg lehet, hogy árut hoz, és foglalnád a helyet a kocsiban.


Nálunk volt ilyen, az asszony nem is jöhetetf, nem is akart jönni.

2018. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Tedd le a jogsit és te is mehetsz bármerre.
2018. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél kocsit magadnak.
2018. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Tedd le a jogsit.


Jaaa, hogy azt nem, de a valagadat hurcoltatnád? Nem vagy te egy kicsit pimasz (=bunkó)? ;)

2018. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!