Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tudja, hogy imádok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tudja, hogy imádok kocsikázni, mégsem visz soha magával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Imádok autózni. Mielőtt kapnám a sarat, nem szoktam megkérni a barátomat, hogy csakúgy körözzünk. Általában céllal megyünk valahova.(Neki van jogsija, ő autója. Megkérdeztem, hogy beszálljak-e a költségekbe, sosem engedi.)

A lényeg, hogy mostanában rengetegszer megy el ide-oda, és engem sosem visz magával. Szép városokba megy, mert ott van dolga(beszerez különböző dolgokat, de nem munkaügy), engem viszont sosem visz magával, annál inkább az Édesapját.

Pestiek vagyunk, egyszer volt, hogy le kellett menni a testvéréért Székesfehérvárra, nagyon élveztem az egész kocsiutat.

Az utóbbi helyekbe viszont rengeteg helyre megy, Miskolc, Vác, Debrecen, Mogyoród, stb.,és engem sosem hív, mindig mondja, hogy az Apjával megy. Amikor felhoztam kiakadt rám, szóval nem tudom elmagyarázni neki. Jogosan esik rosszul?


2018. júl. 18. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, nyilván NEM "csak úgy" utazgat a srác ide-oda, hanem pl. ügyet intéz, ügyfelekkel találkozik, stb., aholvá MIÉRT kéne magával cuccolnia a barátnőjét is? :D


Ez nonszensz.

2018. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmagyarázza miért az apját viszi

(1. segít pakolni és csak 2 hely van

2. üzleti tárgyalásra mennek egy 2 személyes kocsival

3. bármilyen értelmes indok),

akkor nem jogos az elvárásod. Ha viszont soha nem indokolta, hogy miért nem téged visz az "apja" helyett, akkor én egy kicsit gyanakodnék rá...

2018. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez van. És ők általában mind férfiak mennek. Ez a szokás, ebbe nőtt fel. Engem is bánt, pedig én is szivesen mennék vele, de mindig meg magyarázza, hogy azért megy a fiúkkal mert segítenek neki vagy az illető ahova megy sokat kell vele beszélgetni minek mennék csak unatkoznák stb. Nem nővel van mert mindig hív és hallom a fiúkat is illetve nem úgy beszél mint aki mellet egy nő ül. Eleinte nagyon bántott sokat sérelmeztem, de már megszoktam így a természetes.


23N

2018. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem munka, nem üzlet, nem kicsi a kocsi....

A gyerek a kicsi, és apukáé

Te meg ke vagy sz. azzal a jogos igényeddek, hogy együtt legyetek, meg azzal a vágyaddal , hogy autózgass.

Már az is gáz, hogy fizetnék érte.

Ez nem kapcsolat.

2018. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A válaszolók világnézete is hibádzik, akik szerint ez rendben van, hogy "apu" megy, meg a barátnő minek oda, meg ne vitesse a seggét, stb...


Eszembe jutott, mikor az exemnek volt olyan munkája, hogy kocsival ment erre-arra az országba (számítógépek karbantartása, javítása iskolákban.)

Sokszor elmentem vele, mikor még terhes voltam, meg később, ha a gyerekre tudott valaki vigyázni. Aztán ezek elmaradoztak, ez nem is lett volna gond. Az annál inkább, mikor utólag derült ki, hogy egy ismerős (csaj) ment vele, csak véletlen elfelejtett róla szólni.

Aztán mikor már nem nagyon kellett kijárnia helyszínekre, hanem az 1 személyes irodában volt, oda is volt, hogy bejártam néha, volt, hogy szexeltünk is odabent. Mily meglepő, a csaj is párszor megfordult ott, mert kajáltak, pizzát rendeltek, beszélgettek, stb. Állítása szerint más nem történt, mondjuk így évekkel később tök mind1 már...

2018. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!