Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjam ki így a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ki így a férjem mellett? (lent)

Figyelt kérdés

A storynk röviden:

Eleve nem egymásba szerettünk. Mind ketten magunkra maradtunk, amit 24 évesen nehéz volt megélni. De viszonyunk többször volt, mégha csak szeretői is. És mindkettőnket ugyanazok a dolgok érdekeltek, és azt néztük mi válik hasznunkra. Így lassan úgy döntöttünk mostantól hivatalosan egy pár vagyunk, összeköltöztünk, összeházasodtunk, és van egy fiunk és egy lányunk.


Aktuális: reméltem, és talán így is lett, ahogy ő is, hogy az idő összekovácsol minket, és ez jó részben sikerült is. Ha nem is vagyunk mintapár de szeret és én is, a magunk módján. Viszont ezerszer megbántam, mert Ő ezt az érdek viszonyt úgy is kezelte mint érdekviszony. Mindig bohém férj volt, mint bohém lány én. De mostanáig sokszor előfordult, hogy meg csalt. Gyakran járt bárokba egybe különösen, és az ottani pultos csajjal elég bensőséges viszonya alakult ki. Veszekedtem, ordítottam vele, és azt ígérte többet nem találkozik vele. De hallomásból tudom, találkoznak, még ha nem is biztos, hogy a szex miatt. Mindig azt mondja ha találkozik is vele, csak azért mert van amiben bennem nem bízhat, vagy jobban mondva rám nem számíthat, mert "nekem régóta csak elvárásaim vannak". Mi más??

"és tudtam mire számítsak mikor hozzámentem, ő mindent megpróbált" stb.


Nem tagadom, lehet, hogy megesik, hogy valamiben igaza van, de én lassan belefulladok, megfojt, az, hogy máshoz jár, mert tőlem nem kap meg valamit. Az nem lehet, hogy nem szeret egy kicsit sem, ha én megszerettem nem? Miért teszi ezt? Mit csináljak másképp??



2018. júl. 19. 17:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor elhagyod, és mindened oda lesz. ilyen is történt már.

vagy vele maradsz és megszokod ha nem bírsz rá hatni.

Az ilyeneket nem fogja érdekelni a párterápia meg az ilyen-olyan szakértői segítség.

2018. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem bírom megszokni, mert belefulladok. De akkor is szeretem ha elhagynám - de nem fogom, mert a helyzet az, hogy akkor mi összedobtunk amink van! és se neki se nekem nem lenne jó. Én mindenképpen a kapcsolatunkat akarom rendbe hozni.
2018. júl. 19. 17:46
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

respect, sok szerencsét. több ilyen nő kéne, kevesebb olyan férfi. Mondom ezt férfiként.


Viszont azt hozzátűzném, nem elkeserítés képen, hogy sem az anyagi javak, sem az összedobott dolgok nem hoznak rendbe semmit. És nem is tartanak össze semmit.

2018. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek ebböl semmit.

Mire föl vársz hűséget, vagy érzelmet, ahol minden csak puszta érdekből lett?

Nem vesztesz el mindent, csak kevesebb lesz.

Tartsd oda te is a popódat, vagy nyisd nagyra a szád... annyit megér, nem,?

2018. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én sem értem, mit akarsz rendbe hozni. nem voltatok szerelmesek soha. most azt akarod, hogy azok legyetek, vagy csak hogy ne szexeljen mással? vagy te már szerelmes vagy belé, és el akarod érni, hogy ő is az legyen?
2018. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Hány éve vagytok házasok?
2018. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16
2018. júl. 20. 15:33
 18/18 anonim ***** válasza:
44%

"Veszekedtem,ordítottam vele..." ez a két szó mindent elmond.Nem csodálkozok a párod viselkedésén.Egyik legrisszabb dolog,amit egy nő tehet,hogy hisztizik,írom ezt nőként.

Szerintem ez a kapcsolat bukta

2018. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!