Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt meg tudnátok bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt meg tudnátok bocsájtani? Kegyetlenül átverve érzem magam.

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve leszünk együtt. Elhitette velem, hogy 1 éven belül megkéri a kezem.(ez 5 hónapja volt) Félreértés ne essék nem én erőszakoskodtam, sőt szóba se hoztam, magától mondta, hogy már el is tervezte. Annyira boldog voltam, nagyon örültem neki.Tegnap derült ki, hogy nem gondolta komolyan. Az indok: komolyodott, nem szeretné még. Nagyon összevesztünk. Átverve érzem magam. Pedig 1 veszekedés nem volt köztünk. Nem nem fontos az a rohadt gyűrű, nekem eszembe se jutott volna, de így, hogy becsapott.. hajnali 3-ig bőgtem. Ha megbocsájtok neki és netán erre kerülne a sor legközelebb az oltárnál mondana nemet? Szakítottam vele, mert nagyon összevesztünk és először ő mondta, hogy legyen vége, de ő nem gondolta komolyan,majd én igen.Azóta sír, könyörög, hogy bármit megtenne értem ...

2018. júl. 20. 08:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
A korotokról még mindig nem esett szó. Ennek hiányában nehéz igazán korrekt tanácsot adni.
2018. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!