Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis liba vagyok, mit tegyek? Mindenbe belekötök a párkapcsolatomban is.

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 23:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Erre egy dolgot lehet mondani, akkor ne hisztizz.
2008. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ez a válasz akkor NE HISZTIZZ.Könnyebben is megoldhattad volna.Ez nem tanács,felesleges ilyen olvasnivalóval terhelni rabolni az idejét a hölgynek!!!Hát nehéz kérdés a hiszti.Azt hiszem,hogy azoknál a nőknél alakul ki,akik mindent elértek amit akartak.Nem feltétlen nagy dolgokban,lehet egyszerűen annyi,most induljunk.És indultok.Szóval elérted amit akartál.Sajnos vannak dolgok amikor ez nem megy.Ha szeretnél valamit és a párod éppen nem ér rá nemet kell mondania Te hisztigörcsöt kapsz.Szerintem valamilyen önuralom dolgot kellene tanulni.Akár segítséggel akár segítség nélkül otthon magadba,és azért hisztizni,hogy ÉN EZT MOST MEGCSINÁLOM,ÉS NEM HISZTIZEK.Baromi nehéz lehet.Talán a külső segítség jó ehez.Esetleg jóga?Vagy olyan tanfolyam ami nyugtatólag hat a szervezetre.ÉS UTÓLAG ELÁRULOM,ÉN IS HISZTIS VAGYOK,DE ELTÖKÉLTEM VÁLTOZTATOK,ÉS TUDOM VÁLTOZNI IS FOGOK.MERT szeretem a párom családom,és nem akarom,hogy kikészüljenek az akaratom miatt!Zsuzsanna
2008. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!