Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl jó a szexuális életünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl jó a szexuális életünk a párommal. Megoldást keresnék az alábbi dilemmára? Segítség! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy szörnyű dilemmám...ez megosztó lesz, de mindenki véleményére kíváncsi lennék! Én 30 éves nő vagyok a párom 40. 4 éve vagyunk egy pár. Gyerek még nincs. De közös életünk van. Ház,kocsi hitel hitel hátán mint általában... A szexuális életünk sosem volt a toppon, de mostanra katasztrófális... Mivel szeretnénk babát és évek óta nem jön össze ezért elindultunk kivizsgálásra. Ott Kiderült h a párom súlyos tesztoszteron hiányban szenved...kapott is rá valamiféle bogyot, de nem nagyon segit. Valoszinüleg ebből adódóan nem igényli ugy a szexet, és ha mégis ,akkor sem mükodik a müszer ugy ahogy kellene. Mielött megmerevedne előbb elélvez...és akkor már löttek is az együttlétnek. Az orvos erre csak annyit mondott h még tul fiatal ahhoz h merevedési problémái legyenek. Amikor megkíván olyan szinten felizgul h kemény mint a kő,de mire az együttlétre kerül a sor akár 1-2 perc mulva is ,addigra csontra lekonyul...és onnan már nem tudom visszaállitani...csinálom neki kézzel szájjal is de akkor pár percen belül elmegy....és utána semmi...ez már egyre sürübben elöfordul. És persze nem tudja mitöl miért van igy. Semmi ujitsra nem kaphato mert bepánikol és az még ront a helyzeten....szeretem imáádom meg az életem vele élném le, de Kezdek már belebetegedni, tiszta feszült vagyok miatta. Nem titkolom én egy vérmes csaj vagyok aki imádja a szexet és ezt tudja ö is és ahhoz h ilyen fiatalok szinte szexmentes életem legyen nem tudok beletörödni...20 év mulva lehet de most még ...Elhagyni nem akarom több okból sem!! ötletek esetleg? Valaki hasonló helyzetben?


2018. júl. 21. 10:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát előző neked se lehet túl jo az ágyban,v épp te is rosszul teljesitesz és téged is kiraktak, ha igy habzik a szád mert egészéges nő igényli a minőségi szexet.. :D
2018. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%

11-es

Ha korai magömlésed van vagy impotens vagy kezeltesd, ne másokon add ki a frusztráció okozta agressziódat.

Nekem is voltak ilyen problémáim mint a kérdező párjának, nem rinyáltam hanem dolgoztam rakta és helyrehoztam.

2018. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasim.Borzasztó volt és a szerelem is elmúlt. Addig ameddig könyörögtem, hogy menjünk el vhova kérjünk segítséget persze nem engedte az egója, miután elhagytam ment volna, de akkor már részemről mindegy volt. Én azt tanácsolom nagyon tapintatosan minden bántàs nélkül magyarázd el neki, hogy ez így nem jó se neki se neked. Erre van megoldás és együtt végig csinãljàtok. Beszéld rá vhogy, mert előbb vagy utóbb ki fogsz àbràndulni egy egészséges ember igényli a szexet a szerelmével meg plàne.
2018. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
11 es! Hm, erre nem mondanék semmit, nehogy megbántsalak!!
2018. júl. 21. 11:56
 15/23 anonim ***** válasza:
65%

Ne is mondj neki semmit kedves kérdező,szóra se érdemes. Nem rég regisztráltam de megfigyeltem h egyesek csak belerugnak a kérdezőkbe normális válaszadokba h levezessék itt a napi nyomorukat.

Nektek kitartás.

2018. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez ugyanolyan párkapcsolati probléma, mint bármelyik másik és ugyanaz a vége: vagy belátható időn belül(!) találtok megoldást, vagy 1. belenyugodsz a helyzetbe 2. együtt maradtok és előbb-utóbb szeretőd lesz 3. szétmentek.


Nem fogok tanácsot adni, mert ez a te, ill. a ti életetek. Nem egyszerű a döntés, viszont azt is vedd figyelembe, hogy te is 30 vagy. Ha családot akarsz, akkor nem biztos, hogy a kivárás a legjobb megoldás.

2018. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Írtad, hogy ez nem új-keletű dolog, hanem már az elejétől így van.


Miért mentél bele a ház-kocsi-hitel trióba, ha egy ilyen komoly negatívum van a kapcsolatban?

Az elején, amint kiderül egy ilyen, akkor rögtön meg kell oldani. -> Nem hajlandó rá? Akkor viszlát.


Most már sajnos olyan helyzetbe hoztad magad/kerültél, ahol nem ilyen egyszerű a dolog.

Mivel írtad, hogy "Semmi ujitsra nem kaphato mert bepánikol és az még ront a helyzeten", ezért szerintem ez már halott ügy.

2018. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Tudom, írtad nem opció hogy elhagyd,mert dzereted, de én őszintén nem tudnék olyan férdival lenni aki ennyire nem törődik azzal higy javítson a helyzeten. Ezzel nem csak magának de neked is rosszat tesz és önző módon nem tesz semmit... én hagynám és inkább lennék egy darabig szingli pár egyéjszakással...
2018. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azt irod tesztoszteron hiany.

No ez hat ki a libidora es a elsulesre is.

En a helyedbe elrangatnam endokrinologushoz egy alapos kivizsgalasra es a nemi hormon szintek vizsgalatara.

Lilam nincs mit irt fel a doki de az tuti h valami nem stimmel a bogyoval. Szal en leallnek vele.


Masik tudja h vermes vagy ergo teljesiteni akar. Ez betesz ennek.

Javaslom h most jo ideig ne a gyerekgyartason legyen a hangsuly. Csak kozos elmenyek, sok csok simogatas szex nelkul! Vedd le rola a teljesitmenykenyszert es helyezd a ha.gsulyt arra h csak egyutt vagytok. Meztelen masszazs, furdes, osszesimulas de nincs szex! Nem fontos az elelvezes nem.lenyeges az erekcio. Majd par het utan lassan fokozatosan tereld a szex aktus fele a dolgot. Elsore csak petting simogatas kezzel csokok. Majd kov lepesben johet az oralis szex ... Majd igy lassan tovabb...


Addig mig rendbejon addig masztizz.

2018. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Túl fiatal?


Exemnek 28 évesen már nem állt fel a farka... ennyit erről.


Akkor ne hagyd el, de ezt nem fogod sokáig bírni. :)

2018. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!