Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl jó a szexuális életünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl jó a szexuális életünk a párommal. Megoldást keresnék az alábbi dilemmára? Segítség! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy szörnyű dilemmám...ez megosztó lesz, de mindenki véleményére kíváncsi lennék! Én 30 éves nő vagyok a párom 40. 4 éve vagyunk egy pár. Gyerek még nincs. De közös életünk van. Ház,kocsi hitel hitel hátán mint általában... A szexuális életünk sosem volt a toppon, de mostanra katasztrófális... Mivel szeretnénk babát és évek óta nem jön össze ezért elindultunk kivizsgálásra. Ott Kiderült h a párom súlyos tesztoszteron hiányban szenved...kapott is rá valamiféle bogyot, de nem nagyon segit. Valoszinüleg ebből adódóan nem igényli ugy a szexet, és ha mégis ,akkor sem mükodik a müszer ugy ahogy kellene. Mielött megmerevedne előbb elélvez...és akkor már löttek is az együttlétnek. Az orvos erre csak annyit mondott h még tul fiatal ahhoz h merevedési problémái legyenek. Amikor megkíván olyan szinten felizgul h kemény mint a kő,de mire az együttlétre kerül a sor akár 1-2 perc mulva is ,addigra csontra lekonyul...és onnan már nem tudom visszaállitani...csinálom neki kézzel szájjal is de akkor pár percen belül elmegy....és utána semmi...ez már egyre sürübben elöfordul. És persze nem tudja mitöl miért van igy. Semmi ujitsra nem kaphato mert bepánikol és az még ront a helyzeten....szeretem imáádom meg az életem vele élném le, de Kezdek már belebetegedni, tiszta feszült vagyok miatta. Nem titkolom én egy vérmes csaj vagyok aki imádja a szexet és ezt tudja ö is és ahhoz h ilyen fiatalok szinte szexmentes életem legyen nem tudok beletörödni...20 év mulva lehet de most még ...Elhagyni nem akarom több okból sem!! ötletek esetleg? Valaki hasonló helyzetben?


2018. júl. 21. 10:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Persze h ennyi impotens férfi van,bagoznak isznak,vagy rosszabb szivnak is,összevissza fertőzik őket a szexkapcsolatokban az olyan nők, és mire nnormális párjuk lesz nem áll fel huszon évesen..
2018. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Előzőnek is igaza van, ha a párod dohányzik vagy iszik (akármilyen keveset is) akkor azt mindenképpen abba kéne hagynia. Stresszoldás ide vagy oda, nagyon rossz hatással van a szexuális teljesítményre. Az én párom is, ha megiszik egy-két sört a haverokkal, észrevehetően kevésbé tartós a merevedése, mint ha nem iszik. Van, hogy ilyenkor el sem tud menni.

Emellett ha elhízott, jó lenne lefogynia. A zsírszövet ösztrogént termel, ami a férfi szervezet számára szintén nem jó.

2018. júl. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én elküldeném edzeni, súlyzós edzés heti 4x. növeli a tesztoszteron szintet, valamint stabilizálja a testet. Ha jól csinálja, akkor növelni fogja az endorfin szintet is, ami szintúgy az egész emberre hatással lesz. Ha követed, te is boldogabb leszel.

[link]

2018. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!