Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lájkolgatja ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolgatja ennek a lánynak a képeit a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom annak a lánynak a képeit lájkolgatja akivel előttem kavart (megtudtam) de végül velem és nem vele jött össze tehát engem választott.. akkor miért lájkolja sorra a képeit? Elég k*rvás egy lány.. Egyre jobban zavar hogy mindig látom instán már arra is gondoltam hogy megnézem a telefonját hogy kikkel beszél még.. nagyon szeretem őt és félek hogy szakítani fogunk:( ti mit tennétek? SOS:(

18/L



2018. júl. 21. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
"Téged választott" hidd el , ha összejött volna neki az a csaj, akit likeolgat már nem veled jött volna össze és abban is biztos lehetsz, hogy azonnal dobna, ha jelét adná a másik csaj, hogy akar valamit a barátodtól. Ez bizony az a tipikus , ha ló nincs jó a szamár is. Addig szúr téged, amíg nem talál jobbat magyarul.
2018. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Összejöhetett volna neki de ö nem élt vele.. ezt is ugy tudtam meg meg regebben vele is beszeltem rola csak nem tudtam hogy ez az a lany...
2018. júl. 21. 18:33
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

"félek hogy szakítani fogunk"


Így van, rettegj, hogy egy kretén elhagy, aki b-tervnek néz, ürítőlyuknak, és ha egy számára 1%-al jobban kinéző csaj széttenné a lábát, tolná is be a farkát.


Mekkora veszteség lenne!

2018. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De épp ezaz hogy nem néz annak.. vele is összejohetett volna de nem tette!
2018. júl. 21. 18:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mit izgulsz? Téged választott, de ő tetszik neki, ha ezzel együtt tudsz élni, akkor oké.
2018. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
pedig hiába véded, egyértelműen olyan :D csak majd ne sírj itt pár hónap múlva ha mégis szétteszi neki az a ribi :F
2018. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem csalna meg soha meg szeret engem mindig kimutatja.. meg tudtommal eleg regota nem beszel azzal a ribivel
2018. júl. 21. 19:51
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Általabán a férfiak 90%-a ilyenkor azt szokta mondani, hogy “összejöhettem volna vele is, de..”. Csak sajnálatára nem kellett annak a lánynak így tovább ábrándozik instagrammon. Ha annyira nem kellett volna neki egy likeot nem nyomna rá. “B” tervnek jó voltál, együtt is lesztek még egy darabig, aztán talál egy jobb lehetőséget. Addig is élvezd ki az együtt töltött pillanatot. :)
2018. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

18evesen ...

Hát nem ez lesz neked az igazi az fix


Majd 30evesen rajossz...

2018. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Naiv vagy. Azért mert szeret, és kimutatja, attól függetlenül is megcsalhat bárki. Nem biztos, hogy ő meg fog, de erre ne alapozz, mert a legtöbb ember kiszámíthatatlan, még akkor is, ha ismered.
2018. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!