Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítő ha a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő ha a kapcsolat elején sokat ír a fiú a lánynak?

Figyelt kérdés
Elég friss a kapcsolat most lesz 2 hete hogy össze jöttünk,és hát elég sokat írok a lánynak,néha úgy érzem ennek legfőbb oka az hogy a kapcsolat elején igyekszik az ember,meg hát a szerelem stb. Nem mondanám hogy annyit írok neki mint egy fanatikus,mert pl ha pihen nem zaklatom,telefonon is akkor hívom ha chat közben felhozzuk,mert nem szeretem az embereket rosszkor hívni,
2018. júl. 18. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesítő. Ahogy írtad, nem zavarod soha. Az lenne furcsa, ha nem írnátok egymásnak. Amúgy keveset tudtok találkozni?
2018. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
írjál nyugodtan elvégre együtt vagytok ha nem tetszik neki keressen mást:D
2018. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még így a kapcsolat elején kicsit igen,kb 40km-re lakik,csak ő is dolgozik én is,így egyenlőre még nagyon előre kell szervezni egy-egy találkozott.
2018. júl. 18. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem feltétlenül idegesítő, de nem vezet semmi jóra. Jobb, ha azt látja a lány, hogy rajta kívül is van életed, és nem tudja meg, mennyire odavagy érte.
2018. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább az az idegesítő, ha le se szarod. Mi értelme lenne egy párkapcsolatnak, ha nem keresitek egymást, amikor csak tehetitek? Most ezt nem úgy értem, hogy nulla huszonnégyben csetelgetni kell, de a napokra eltűnés sem opció. Jól teszed, hogy keresed minden nap, ha neki ez sok, majd úgyis jelzi.
2018. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az sokkal idegesítőbb, amikor várni kell, hogy írjon már, vagy egyáltalán válaszoljon már és esze ágában sincs. :D Inkább írj neki gyakran. :) A válaszaiból úgyis tudni fogod, hogy pozitívan fogadja-e ezt vagy sem.
2018. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha azért îrsz, mert az elején igyekezni kell, akkor később lesz gàz.

Ha te nem írsz, ő sem?

2018. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív, ha egy srác sokat ír, az én barátom sajnos utálja a messengert, így nem is ír túl sokat, pedig néha nagyon jól esne...
2018. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!