Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lájkolgatja ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolgatja ennek a lánynak a képeit a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom annak a lánynak a képeit lájkolgatja akivel előttem kavart (megtudtam) de végül velem és nem vele jött össze tehát engem választott.. akkor miért lájkolja sorra a képeit? Elég k*rvás egy lány.. Egyre jobban zavar hogy mindig látom instán már arra is gondoltam hogy megnézem a telefonját hogy kikkel beszél még.. nagyon szeretem őt és félek hogy szakítani fogunk:( ti mit tennétek? SOS:(

18/L



2018. júl. 21. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, kérdezz rá a baratodnal, hogy miért lajkolgatja az ismerős lány qrvas képeit, mert nem egyszer dobta fel az insta?


Én biztos nem tűrnén el az ilyen viselkedést senkinek. De lesz majd más pasi is, és akkor tudni fogod hogy mi a mérce, ne aggódj! ;)

2018. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18 évesen még én is kis naív buta kislány voltam. Azt hittem engem sosem csalna meg a barátom. Persze....csak ezt hittem...
2018. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Istenem ezek a válaszok... 18 éves vagy nyugiii mert nem ez az első sem az utolsó férfi az életedben ez 100%. Tetszik neki a csaj de úgy is téged választott ne parázz mindent túl. Amúgy meg ha nem tetszik ez neked akkor még miért nem beszélned meg ezt vele. Figyeld hogy reagál erre. Meg ha szakítottak élvezd a fiatalsagodat mert eleget ülhetsz majd késöbb egy mellett.
2018. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat! Azota szakitottunk mert valami mondvacsinalt uruggyel kidobott.. de mar tul vagyok a nehezen:) koszi a valaszokat azert johetnek meg!
2018. okt. 26. 00:46
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha már túl vagy a nehezén, az jó.

Azóta minden oké?

Hidd el, hogy jobban jártál így! :)

2018. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te meg ostoba vagy hogy ezek utan nem szakitasz vele.
2018. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mar szakitottunk te agyoniskolazott. Minek ir ide ilyen?!
2018. nov. 9. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!