Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csinál valamit a barátnőm? Mert szerintem igen.

Figyelt kérdés

Nekem ilyen érzésem van. Barátnőm dolgozik két helyen.


Szegény családból jött ahol mindent magának kellett megvenni így jelentős tartalékot nem tudott gyűjteni.


Most olyan helyen dolgozik ahova elegánsabb ruha kell, így fel kellett tölteni a ruhatarat. A kinaiban vásárolt mindent, szóval nem szórja a pénzt,de azért apránként is meg lehetett volna ezt tenni.

Megbeszéltük hogy spórolunk, én úgy érzem hogy nem elég tudatos a pénz terén..


Én nagyon sporolos vagyok, már már spur..

Ő se vásárol össze vissza, de szerintem most kicsit élvezi hogy könnyebben vehet dolgokat.

Igazából vett pár dolgot a lakásba konyhába, mivel most költöztünk össze. Havi 200 körül van a bevétele, ebből fizeti a kiadásait (kaja kocsi, hitel telefon.. )és a mukormozeshez a cuccokat. De a 300 körüli félre tett összegről nem nagyon akar felfelé haladni..


Szüleim segítenek nekünk minden téren, az ő szülei is de ők annyira nem tehetik meg..


2018. júl. 21. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamit biztos rosszul csinál: hogy egy ilyen xarrágó faxival él együtt.
2018. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem. Ha eddig nem engedhetett meg magának dolgokat, akkor most mikor megkeresi a ràvalót költse arra ami szàmàra fontos és boldoggá teszi. Îrtad, hogy nem szórja a pénzt nem erről van szó.
2018. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mar kiirtad ezt nem egyszer..


Kezeltesd magad.

2018. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már leléptem volna tőled pedig joval többet keresek.
2018. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden nőnek kell néha frissítenie a ruhatárát, a legtöbben ezt nem a kínaiból teszik, ha körül néznél látnád, hogy a barátnőd igenis megtesz mindent azért, hogy spóroljon, de ki kell néznie valahogy a munkahelyén... Gondolom a legtöbb ruhája a kínaiból van, aminek viszont az a hátránya,hogy sokkal hamarabb szétmegy így egy picivel gyakrabban kell eljárnia vásárolni...

És ahogy te írtad, 2 helyen is dolgozik, oké hogy spóroltok, de ebbe én bediliznék, engedd már meg neki, hogy egy kicsit költsön magára, sőt neked kéne inkább meglepned egy picivel márkásabb darabbal, hogy mutasd, hogy értékeled az erőfeszítését...

2018. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki! Nem kell neked ilyen léha nőszemély!

Legközelebb már a paprikáskrumpliba is kolbászt akár pazarolni!

2018. júl. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj kérdező, de összeteheted a két kezed, hogy még egyáltalán veled van. Ha megdolgozik a pénzéért, miért ne vehetne magának ruhákat? Soha semmit ne vegyen magának? Akkor mi értelme van a pénzkeresésnek? Ismertem egy ilyen embert, a családjával lakott együtt, azt sem engedte nekik, hogy felkapcsolják a villanyt, mert hogy spórolni kell. Egyedül maradt, azt mondanom sem kell, mivel ilyen ember mellett nem lehet kibírni :D
2018. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De akkor a 300ról amit félre tett ennyi munkával azért nőni kellene az összegnek. Pláne úgy hogy 7hónapot a szüleimmel laktunk akiknek nem kellett adni semmibe mégse nőtt a félre tett összeg
2018. júl. 22. 13:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kivágnálak a fenébe, szarrágó spúr vagy.


Csoda, hogy van nőd... :/

2018. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amugy Mi kozod a pénzéhez? Na ezert vagyok kulon kasszás,pasi nekem nem mondja meg h vehetek e uj bugyit uj gatyát abból amit én kerestem meg. Gondolom azért nincs növekedés mert gyujti a lelépo pénzt én is ezt csináltam az ilyen pasik melett ,eldugtam.. akik a pénztárcámban kotorásztak és baxta a csőrüket h nöként tobbet keresek náluk és mindig alattam lesznek anyagilag.
2018. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!