Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, ha szinte semmit nem költ rám a párom?

Figyelt kérdés
Két éve járunk, én 20 éves vagyok, ő 28. Jól kereső állása van, én még tanulok. A randikon néha van hogy meghív, de nagyon ritkán,általában felezünk. Nem érzem úgy, hogy számítanék neki. Sokszor meglepem őt apróságokkal vagy főzök neki. Ezeknek szokott örülni, de ebben ki is merül minden. Nemrég össze akart költözni, és a rezsit tudtam volna fizetni, de a lakbér felét nem(csak nagyon kis részét). És akkor el is vetette az ötletet. Ez fáj nekem, mert mindegy lenne neki, hiszen a költségei nem nőnének. Nyaraláskor is mindig pontosan a felét kéri, ami lehet így igazságos, de nekem elmegy rá minden félretett pénzem, neki meg mindegy lenne mennyit ad bele. Nem szeretném kihasználni, de nincs biztonságérzetem ebben a kapcsolatban.
2018. júl. 7. 12:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
55%

2 év után? Ti nem pár vagytok, te csak egy minimális összegért megfizetett dugólyuk.

S nem az anyagi dolgok miatt, hanem idáig érzem, a 30 fokos hőségben a közöttetek lévő jégcsapot :D

Viszont téged az anyagi vonzat hiánya zavar, ez is elég egyértelmű. Szóval, valahol ő okosan csinálja...de ezt ne nevezd se kapcsolatnak, meg ti se hívjátok egymást párotoknak, ez számomra degradáló :D

2018. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
58%
Mi egy év után nem felezgetunk meg szamoljuk a penzt
2018. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen jogos. Nem tudom mi bajod van vele. Ez teljesen normalis.
2018. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
81%
Azert van kulonbseg az eltartas es a partnerseg kozott. Itt a faszi egy szarrago konkretan. Nem arrol van szo, hogy a kerdezo a penzet akarna, hanem arrol, hogy egy parkapcsolatban nem kene lenullazni a masikat, hogyha megteheted hogy segitesz neki. Errol kene hogy szoljon egy kapcsolat. Nem arrol, hogy itt a csekk baba, 10 ezer es egy forinttal jössz, es pont leszarom, ha ezert most ket hetig egy fillered se lesz.
2018. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
20%
Igazából én sem értek veled egyet kérdező. Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér. Ha TE nem tudod magadnak állni az albérletet, akkor nem mész albérletbe. Ha TE nehezen tudod megengedni magadnak a nyaralást, akkor add lejjebb az igényeidet. Te jogilag nem vagy neki senkije, minek költsön rád? Én nem hiszek abban, hogy amikor két ember csak jár, de amúgy nem alkotnak egy családot akkor is családként kéne viselkedniük. Te hajadon vagy ő meg nőtlen, semmi közötök egymáshoz a lávcsin kívül. Lehet én vagyok túl modern és a népesség fele még a múlt században ragadt, de én nőként nem annyira örülök neki, ha mások költenek az én szórakozásomra meg a felnőttesdimre.
2018. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó, akkor ezek szerint nem szerettek téged annyira, hogy álljanak ezt azt cserébe esetleg te is nekik valamit, ha te is igazán szerelmes lettél volna.

Nem kell családosdit játszani ez igaz, de akkor ennyi erővel kapcsolatban se lenni, ha nem hívod meg valamire a másikat, és majd legközelebb a másik fizet valamit, ez ilyen egyszerű..

2018. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is szarul esne ez.

Alapból utálom az ilyen fillérb*szó embereket, de ha valaki a barátnőjével az az őt minősíti...

Ha egy férfinek fontos egy nő akkor igenis akkor is magához költözteti, ha egyenlőre még csak a rezsi felébe tud beszállni..

2018. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
22%

Utolsó, ezek szerint nem bírod ki a másik életébe kotnyeleskedés nélkül. Ez annyira övön aluli és alattomos, hogy ha valaki más elvek mentén szervezi az életét akkor abban megpróbálsz szégyent és bizalmatlanságot ébreszteni, hogy őt biztosan nem szeretik. Szégyelld magad.

Nekem a pénzügyi autonómia az elvem, amíg az ember nem házas. Nem érzem magamat feljogosítva arra, hogy más pénzéből gazdálkodjak. Tudom, rengeteg nő nem így gondolkodik és elvárja, hogy költsenek rá. Én nem ilyen vagyok, ha valamire nincs pénzem akkor ez van.

2018. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
37%
a hetesnek ment a válaszom
2018. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
13%

hát most nagyon megsértődtem :) de ami igaz az igaz


7-es voltam.

2018. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!