Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közöljem a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem a barátnőmme ha mostanság elkezdett zavarni az, hogy nem ad magára és egy kicsit el is hizott?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve vagyunk együtt és amikor megismertem nagyon gyönyörü alakja volt, mesélte is hogy lefogyott és mennyire büszke magára, de az utobbi fél évben visszajöttek a kilók, szoval kb 10 kilót hizott meg.

Egy éve én elkezdtem edzeni, figyelek az alakomra, étkezésre stb, ő viszont teljesen az ellentéte.

Ő inkább aranyosnak tartja és viccelődni probál, hogy pocakos lett, és az elején vicces is volt amig csak 2-3 kg-rol volt szo, de mostanra már nem az.

Probáltam rávenni arra, hogy esténként szobában edzünk, vagy hivtam magammal a kondiba, kocogni is hivtam, néha poénkodás képpen utaltam arra, hogy kicsit le kellene adni, probálom mutatni magam, hogy én mennyire jol haladok, de őt ez mind hidegen hagyja. Megbántani viszont direkt mondattal nem szeretném, mert érzékeny az ilyen dologra szinte mindegyik lány.

És persze, hogy ilyen miatt nem kell szakitani, de már nem tartom olyan vonzonak mint régen, és még csak most vagyunk 20+ évesek. Mikor nézzünk ki jol ha nem most?

Bárki valami tipp, esetleg saját tapasztalat?



2018. júl. 21. 22:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ö.... bocs, #1
2018. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

Erről, amit ide leírtál, nyíltan, őszintén kommunikáljatok egymással, de ne vádaskodva, vagy gúnyolódva, és ne is elviccelve, mert, ahogy írod, az nem hat. Emlékeztesd rá, hogy elsősorban magáért, az egészségéért, jobb közérzetéért fogyjon. Régebben mi motiválta ebben?

Főzzetek egészségesebb ételeket, hogy ne csak tésztát, kenyérrel fogyaszhatóakat egyen. Ha közösen készítitek, még jól is érezhetitek közben magatokat. Találjatok valami sportot, amit mindketten szerettek, vagy csináljatok aktívabb programokat együtt.


„bas*ki a pasid egyre jobban néz ki te meg egyre sza*abbul”

Ez egyébként a kapcsolatotok első évében nem zavart téged, amíg, ahogyan írtad, te néztél ki jóval sz.rabbul, mint ő? Hiszen 2 éve vagytok együtt, 1 éve sportolsz. Ő mióta indult hízásnak? Nincs köztetek több konfliktus, gond, ami miatt ő inkább az evésben vezeti le a feszültségét?

2018. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Ha medencézni hivnak ahaverok és ő is jön, és a haverok barátnői is ott vannak aki tényleg ügyelnek magukra (persze ott is van kivétel) akkor az demotivál engem. A szem a lélek tükre, ahogyan mondják. Én ez ugy fogom fel, hogy ha tetszik a szememnek akkor már is közelebb akarom tudni magam hozzá és jobb minden, büszkén vállalom őt, örülök neki, dicsérem és az által ő is jobban érzi magát.
2018. júl. 21. 22:56
 14/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem ezt jelenti, hogy a szem a lélek tükre, és azt felejtsd el, hogy a haveroknál akarsz felvágni azzal, hogy te milyen pichát tömsz.


Komolyan mondom, kevés sértőbb van számomra, mikor valaki büszke a nője/pasija alakjára, kb. "nézzétek, mim van" színvonal.

2018. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem szakits vele, es keress egy anorexiast. Hidd el, a baratnod kesobb nagyon halas lesz neked ezert! Hisz ugy nem bacod el az eletet, nem dobod el a szules utan, es nem kefelsz felre az elso rancok megjelenesekor. Es a leirtak alapjan egy ari csaj lehet, aki nalad millioszor jobbat erdemel.

S..ggfej.

2018. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%

instabilabbá kell tenned,hogy ne érezze ekkora biztonságban magát.

másképp nem fog változtatni.

ami a szomorú ebben amúgy ha tényleg ilyen,akkor nála az edzés és egy egészségesebb étrend mindig is ideiglenes lesz még ha össze is kapja magát.

fél év alatt 10 kiló az tuti inzulinrezisztencia.

most képzeld el ha teherbe esne.

az ilyen hozzáállású csajok képesek a 10-12 kiló helyett 30akat felkapni magukra,amiből 20at szülés és szoptatás után is megtartanak,ami már tényleg para,mert arra lehet már fel sem állna.

plusz a gyerekből is egy szénhidrát csoki cukor függő pufit nevelne.

ha van hozzá türelmed és kemény játékos vagy,aki újra és újra képes a "veszélyben van a pozíciód a kapcsolatban" játszmát előadni,akkor van csak esélyed egy olyannal szemben,aki ennyire alulművelt és érdektelen egészség témakörben.

2018. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%

Ez borzasztó kényes téma, mert engem is meg lehet ilyennel bántani, holott én is tudom, hogy van 10 kiló pluszom.

Ha a lány jól érzi így magát, nem sokat tudsz tenni. Ahhoz, hogy tegyen valamit, elégedtlen kell lennie a súlyával, dehat pont neked nem kéne lehuzni az önbizalmát, hiszen a párja vagy.

Ajánlj fel neki egy fb csopit, tudom ajánlani a lifetilt fogyi csoportot, ha nem veled, hát próbálja ki idegenekkel a diétát.

És igenis eroltesd a közös futást vagy edzést, annyira kedves egy pasitol, hogy ezt is közösen akarja csinálni én borzasztoan örülnék neki, hisz egy sikeres edzés kettőtök sikere is .

Tudom miről beszélsz, én férjem se akart soha megmozdulni, sőt, próbálta azt bizonygatni nekem, hogy 85 kilosan is jó vagyok én. Persze, csak azért, hogy neki ne kelljen tennie a kinézetéért. .

2018. júl. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg tök lenéző, ha valaki el akar vinni futni, mint egy kutyát - jé, csak nem mind mások vagyunk?
2018. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a sok barmot aki itt válaszol néha....jaj nehogy megemlítsd neki mert 150 kilósan is úgy kell, hogy álljon a cerkád rá mimt a cövek nyilván. Meg az, hogy lealacsonyító ha mások elött úgymond dicsekszik. Istenem. Nyilván ezek lusta szarok. Nem vagyok modell alkat én sem, de igen is valamilyen formában tegyél említést. Persze ez kényes téma de éreznie kell, hogy ez nem oké. Én rám most cca 2 év alatt feljött 8 kg. Már baromira zavar, miután nincs nagyon szabadidőm az étkezéssel kezdtem el foglalkozni mert nyilván tetszeni szeretnék a páromnak x év után is. Mi sem természetesebb. Persze sok nőtársam úgy van vele, hogy mindegy hogy néz ki ő ugyanaz az ember. Csak abba nem gondolnak bele ha a párjuk szedne fel 10-20 kilót őket is zavarná. Szerintem egy normális kapcsolatban ezt is tudni kell megbeszélni és tudni, hogy mik azok a dolgok amik pozitívan hatnak a másikra. Nyilván ez a vicceskedés nálatok nem az. Az tényleg bullshit, hogy 10kg plusz miatt fog 10 év múlva meghalni. Mondd meg, hogy látod, hogy egy kicsit elhagyta magát miért lehet ez. Amúgy amióta irodai munkát végzek nekem pl 0 az energiaszintem. És a plusz kilók is innen erednek. Próbáld meg az egészséges táplálkozást. Mondd azt, hogy hosszútávon egyrészt jobb lesz a közérzete másrészt x év múlva ennek hatására nem lesz 100 kg. Lehet, hogy nekünk nőknek fáj az igazság de aki elég értelmes az építkezik belőle aki nem az meg....na az meg nem.
2018. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy a kis elhízást nagy elhízás követi. Én is beleestem ebbe a hibába, nem is egyszerû kijönni belõle.


De jó érzés. Viszont a saját érdekében kellene ezt. Ha “leszarja“ az elég nagy baj.

2018. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!