Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közöljem a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem a barátnőmme ha mostanság elkezdett zavarni az, hogy nem ad magára és egy kicsit el is hizott?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve vagyunk együtt és amikor megismertem nagyon gyönyörü alakja volt, mesélte is hogy lefogyott és mennyire büszke magára, de az utobbi fél évben visszajöttek a kilók, szoval kb 10 kilót hizott meg.

Egy éve én elkezdtem edzeni, figyelek az alakomra, étkezésre stb, ő viszont teljesen az ellentéte.

Ő inkább aranyosnak tartja és viccelődni probál, hogy pocakos lett, és az elején vicces is volt amig csak 2-3 kg-rol volt szo, de mostanra már nem az.

Probáltam rávenni arra, hogy esténként szobában edzünk, vagy hivtam magammal a kondiba, kocogni is hivtam, néha poénkodás képpen utaltam arra, hogy kicsit le kellene adni, probálom mutatni magam, hogy én mennyire jol haladok, de őt ez mind hidegen hagyja. Megbántani viszont direkt mondattal nem szeretném, mert érzékeny az ilyen dologra szinte mindegyik lány.

És persze, hogy ilyen miatt nem kell szakitani, de már nem tartom olyan vonzonak mint régen, és még csak most vagyunk 20+ évesek. Mikor nézzünk ki jol ha nem most?

Bárki valami tipp, esetleg saját tapasztalat?



2018. júl. 21. 22:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem értem, hogyan (és miért) fogyott le anno 10 kilót, ha semmilyen sport nem érdekli a görkorin kívül és kenyeret eszik kenyérrel. Persze ez nem jó, lehet erről beszélgetni hogy miért teszi ezt, miért nem érdekli, neked ez nem jó így...de tartok tőle hogy te mióta gyúrsz (vagy már régebben is) egy felületes fickó vagy (voltál)Amiket itt összeírsz hogy téged az érdekel, a haverok mit szólnak, meg a szem a lélek tükre neked azt jelenti, hogy a külsőség a fontos (pont nem) arra utal, hogy nagyon buta és felszínes pasi vagy. Szerintem szakíts vele.
2018. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
25%

És akkor mi van ha fiatal emberként felszínes a kérdező?Úgy írod ezt utolsó mintha valmami komoly jellemhiba lenne.

A partner meg minősíti a másik félt is ezért logikus hogy zavarja az eltehenesedés meg a lusta életmód.

2018. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!