Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élte ki magát a barátom s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élte ki magát a barátom s ezért akar csajozni most?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt távkapcsolatban a barátommal. Most az összeköltözés esélye előtt, bevallotta hogy nem boldog s szeretne "élni" (bulizni, piálni, cigizni, füvezni, csajozni stb.). De eközben nem szeretne elveszteni engem se, mert szeret engem, jó neki velem, jó vagyok hozzá, csak hiányzik ez neki. Mi fiatalon jöttünk össze, mind a kettőnknek a másik az első. Nekem mégse hiányzik hogy "éljek".

Én csak nem értem, ő erről nem szeretne beszélni többet. Jól érezzük együtt magunkat, minden megvan, nem nézek ki rosszul, jó a szexuális kapcsolatunk is, tudok főzni, tudunk beszélni, szoktunk eljárni szórakozni is. Mégis más csajt akar, de miért? Vélemény?



2018. júl. 22. 21:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Mert hiába vagy jó (ezért van veled) az újdonság varàzsàt már nem tudod megadni neki...
2018. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%

"Nekem mégse hiányzik hogy "éljek".

Még nem. Ismertem nőt akinél 38 évesen, válás után jött elő. Na ott aztán 1-2 hónap alatt be lett pótolva a kimaradt 20 év.

Azért akar más lányt mert hajtja a kíváncsiság. Hogy a másik milyen, hogyan néz ki meztelenül, mással is ugyanolyan a szex, vagy sem, milyen izű..., akármi.

2018. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Engedd el, jo tanacs.

Tapasztalatbol beszelek.

Egy ido utan lelep o magatol,de inkabb az ne vard meg

2018. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hidd el nem fog hiányozni. Erre az ő válasza az volt hogy a nők monogámabbak s a férfiaknak kell más de ettől még engem szeret.

A lényeg hogy én így nem tudok boldog lenni se elfogadni.

Nem lehet hogy csak megijedt az összeköltözéstől?

2018. júl. 22. 21:56
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Ha így áll a helyzet, nem sokáig fogtok együtt maradni, és össze ne költözz vele, mert még rosszabb lesz ha úgy hagy el hogy már együtt éltek.


Ez egyébként nem csak a pasiknál van így, hanem a nőknél is. Kell egy olyan időszak az életben, amikor az ember csak magával foglalkozik, élvezi az életet, kibróbál dolgokat.

És minél előbb jön el ez az időszak, annál jobb. 40 évesen két gyerekkel ott maradni egyedül, mert a férj nem élte ki magát..


Ha erős vagy vess véget a kapcsolatnak.


Ha nem, akkor ő fog nemsokára.


Sajnos így is úgy is vége lesz..

2018. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Én nem fogom elhagyni, mert szeretem.

És ő se fog, ő maga mondta hülye lenne. Sírva könyörgött hogy ezért ne hagyjam el őt.

2018. júl. 22. 22:00
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Akkor meg ne zavarjon, ha csajozni akar!
2018. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sajnos vagyok olyan ostoba hogy fejet hajtsak a csajozása felett csak félek hogy akkor már nem fogom szeretni úgy.
2018. júl. 22. 22:05
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha jot akarsz magadnak, akkor nem koltozol vele ossze.
2018. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretne, nem ezt tenné. Én is ezért dobtam ki a legnagyobb szerelmem.
2018. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!