Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élte ki magát a barátom s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élte ki magát a barátom s ezért akar csajozni most?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt távkapcsolatban a barátommal. Most az összeköltözés esélye előtt, bevallotta hogy nem boldog s szeretne "élni" (bulizni, piálni, cigizni, füvezni, csajozni stb.). De eközben nem szeretne elveszteni engem se, mert szeret engem, jó neki velem, jó vagyok hozzá, csak hiányzik ez neki. Mi fiatalon jöttünk össze, mind a kettőnknek a másik az első. Nekem mégse hiányzik hogy "éljek".

Én csak nem értem, ő erről nem szeretne beszélni többet. Jól érezzük együtt magunkat, minden megvan, nem nézek ki rosszul, jó a szexuális kapcsolatunk is, tudok főzni, tudunk beszélni, szoktunk eljárni szórakozni is. Mégis más csajt akar, de miért? Vélemény?



2018. júl. 22. 21:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

#8

Ez valószínű így is lesz.

"Én nem fogom elhagyni, mert szeretem" Exem is 7 évre előre tervezett, már nem is vagyunk együtt, hasonló volt a szitu.

2018. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem értem az embereket...Mindenük megvan mégis eldobják.

Hülye világ ez.

2018. júl. 22. 22:13
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

Mert farka van, azert.

Egyebkent meg barmit mondunk neked ,te mar eldontotted,hogy nem hagyod el ,sot meg azt is elnezned,ha felredugna..

Ostoba vagy.

Csak akkor ne irj ki kerdest.

2018. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Bocsánat csak nem értem miért ilyen ha mindene megvan. Állása amit szeret, otthona, szép barátnője akit szeret. Akkor miért akar mással dugni?!!

Én csak megérteni akarom.

2018. júl. 22. 22:34
 15/24 anonim ***** válasza:
41%

Mert pasi, es osztonleny.

Mit nem ertesz ezen?

2018. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Szóval pasi...akkor meg minden pasi az szóval akkor nem mindegy kivel vagyok ha minden pasi ösztönlény?
2018. júl. 22. 22:38
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Az én privátomra nem reagáltál. Köszi :)
2018. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, nem. Az én barátom pl. sose dugna félre. De a közelébe sem kerülne, és nem is nézném el neki, mint te. Simán kiszeretnék belőle, ha megtudnám, hogy másokra vágyik, mással való szexre. Úgy kiábrándulnék, mint a huzat. De nálunk ez elő sem fordulhat. Nem akarnál olyan férfit, aki MEGBECSÜL téged? Aki elégedett veled annyira, hogy nem vágyik másra?

Ezt a hülye gondolatmenetet, hogy minden férfi olyan mint a barátod, ezért mindegy melyikkel vagy, maradsz a hűtlen gondolatokat táplálóval, mert biztos minden férfi ugyanolyan.

Tipp!

Lendítsd fel a kapcsolatotokat. Változtass az alakodon, esetleg tanulj meg valami über sminket, új stílus, frizura, hajszín, hajhossz. Nézz ki máshogy, újulj meg! Viselkedésedben is.

2018. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azért elég megdöbbentő, hogy ilyen mocsadék lúzerekért is mennyire tudtok kaparni, ti nők. :) Aki meg egy fokkal értelmesebb az egyből friend zone vagy még az se. Nem baj, ha nektek kell a lelki sérülés, akkor hajrá.
2018. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%

Azért akar más csajt, mert egy ingergazdag világban élünk. Két generációval ezelőtt az átlag fiú nem akart csajozni, mert nem volt az olyan egyszerű, hét lakat alatt őrizték a lányokat és nagy részük egy kicsit prűd is volt. És amúgy a fiúknak sem volt olyan gazdag a fantáziája, mert nem volt honnan ötletet meríteni. Minden filmnél a lezárás egy csók volt, nem pedig már az első negyedórában dugtak és még csak utána jött a bonyodalom... Mindenhonnan az ömlik ránk, hogy próbáld ki ezt, próbáld ki azt. Már szinte közhely, de a fogyasztói társadalom az a lecserélhetőség és a kísérletezés kultúrája, ami az emberi kapcsolatokra is hatással van. (Tudom, hogy a fogyasztói társadalom szidása is kommersz, de mit csináljak?) Azt az illúziót kelti, hogy mindig jöhet egy még jobb, még izgalmasabb és az első választás nem biztos, hogy a legjobb választás. És annyira igazából ez nem is hazugság, mert tényleg jön még valaki, egy társ elvesztése nem akkora kockázat.

A férfiak egymást is megszégyenítik azért, ha az ő ítéletük szerint valaki kevés nővel volt. Régen nem azért köteleződtek el jobban az emberek, mert ők jobbak voltak nálunk, hanem mert a létező összes forrásból ezt látták. Ma mégis hányból látják ezt?

Na ezért éled ezt most át. A barátodra is hat a környezete, úgy érzi ő kevesebb, ő lenézett, bizonyítani akar, hogy ő is igazi férfi. Ma nem az a férfiasság fokmérője, mint generációkkal ezelőtt. Gondolom otthon sem ultrakonzervatív nevelést kapott, hanem csak ilyen átlagos valósítsd meg önmagad, de ne bánts másokat szintű lepkepukit.

Amikor a barátod azt mondja szeret akkor nem hazudik. Tényleg szeret, de saját magát nem érzi eléggé tökösnek és a nőzésben keresi a férfiasságát. Én valahol sajnálom ezeket a vergődő fiúkat, mert megszenvedik a kétfelé húzó érzéseiket, de ugyanakkor rendkívül arcátlannak tartom, hogy mindegyik bepróbálkozik azzal, hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon. Arra vágynak, hogy a barátnőt három évre feltehessék egy polcra, aztán ha kiszórakozták magukat levehessék onnan. Persze ha neked megtetszene valaki az árulás lenne...

Én nem mondom meg mit csinálj, csak elmondtam miért történik ez. A férfiakat össztársadalmi szinten mindig kicsit kényszeríteni kellett a tartós kapcsolatra. A nőket is, de ez messzire visz. Száz évvel ezelőtt a barátod összepisilte volna magát örömében, hogy egy ilyen takaros menyecskét talált. Ma már a kapcsolat nem érték. Az élmény, az az érték.

2018. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!