Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok lehet ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lehet ha a párom rengeteget dolgozik?

Figyelt kérdés

A párom hajnali 5-kor kel minden nap mert segit az édesapjának, 7-re dolgozni megy 17-18-óráig, majd mikor haza jön el szokott menni (nem mindig) még dolgozni ismerosokhöz (villanyszerelő).

Mostanában szombaton is dolgozik, Vasárnap pihenő nap, de még akkor is talál valami munkát (fűnyírás, autószerelés, pakolás stb). Szeretem őt, és próbálok megértő lenni de épp aludni jár haza és akkor is hulla fáradt. Házat építünk oda kell a pénz, de van hol lakjunk épp ezért nem értem miért hajta túl magát ennyire, még csak 20 évesek vagyunk, nem kell sietni.


2018. júl. 23. 18:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tedd össze a kezed és adjál hálát hogy ilyen párod van. A ti jövőtökért dolgozik hogy legyen saját lakásotok. Legyél megértő vele.
2018. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én a kerdezővel értek egyet. És nem, marhára nem tenném össze a kezem egy ilyen pasiért. Persze kell a pénz, de akkor meg sz.rt se ér, ha közben elhidegülnek egymástól, mert szinte alig találkoznak (még ha együtt is élnek).

Az meg különösen nem tetszik, hogy nem lehet vele beszélni erről, mert egyből leugatja a kerdezőt, hogy hisztizik. Mintha az ő veleménye semmit se számitana.

Nagyon szépen hangzik, hogy a jövőjükért dolgozik. Csak hogy jövőhöz a pénz kevés. A kapcsolatot is ápolni kell, meg kell tudni beszélni a problémákat, komoromisszumot kötni stb. És már itt hibádzik ez a kapcsolat.

Amúgy kérdező te dolgozol?

2018. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Pont te vagy, aki a készbe szeretne csak beugrani. Ha a pasi nem tudja előteremteni, akkor tovaszállsz 1 olyanra, aki már előteremtette (akit nem b*szogattak érte). Jajj szegény családnak akiben ilyen gondolkodással rendelkezik a "nő", mert ott válás lesz bizony és viszi amit a másik előteremtett, ráadásul úgy hogy közben cs*szegetik is érte. Miért nem próbálod ki, teremtségel elő te mindazt amire szüksége van 1 családnak vagy párnak? Mit szólsz hozzá? A házat a kocsit, s a hapsi meg csak beleül.

Kérdező, gondolj bele logikusan, lehet most nem érzed át mert nem látod az eredményt (még), de később te sem éreznéd jól magad ha szeretnél gyereket, s a párod csak annyit mondana, de hát szórakoztunk munka helyett, hogy neveljük fel??? Aki tesz be a "közös"be bármit is (legyen az szellemi, fizikai, vagy pénz) az nem hiszem hogy rossz. Tipikusan a "nekem jár" nőknek megoldása erre, vagy szórakoztatsz most, vagy megyek máshoz. Később meg vagy van házad vagy megyek máshoz. Ne légy ilyen...

2018. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon mellélőttél... nem is értem miből szűrted le ezt a sok sületlenséget. Nem szállok sehova, nekem már megvan a családom, ahol a férjemmel közösen, együtt teremtettünk meg mindent. Én ebben hiszek, és egymást sem kellett éppen ezért ennyire elhanyagolnunk, mert osztoztunk minden terhen. És igen, éppen ezért nekem pont nem kéne ilyen pasi, aki önkényesen meg akarja váltani egyedül a világot,alám/ alánk akar rakni mindent, nekem meg kuss a nevem, meg majd utána is azt hallgassam, hogy ő teremtett meg mindent.

És 20 evesen marhára nem arra vágyik az ember, hogy folyamatosan nélkülözze a parját, mert az most mindenáron szét akarja hajtani magát. Jó, hogy felelősségteljes, de a mertéktartásnak itt is nagy szerepe van. Vagyis kellene, hogy legyen.

2018. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
akkor lehet te különleges vagy, s ha igen akkor elnézést, csak én is nagyon sokat dolgozam 2x évesen azért hogy legyen lakás/ház autó jólét, s közben a párom meg "unatkozott". Eszébe nem jutott volna segíteni, de tényleg nem, csak hogy unatkozik. Ha kértem h akkor legalább addig a házimunkát vagy valami, "ő nem cseléd". Ilyenkor sosem értettem meg bizonyos embereket, ha unatkozik, akkor miért nem segít a párjának? Előbb szabadul a manusz is, ő sem fog unatkozni, s lesz idő egymásra is. De amíg 1 viszi az életet előre a másik meg csak unatkozik, az ide vezet amit a kérdező is ír. Én így látom.
2018. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!