Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek rosszul esne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne egy ilyen helyzet?

Figyelt kérdés
A baratom batyja elhivott minket egy ketnapos vizituras satorozasra kb egy hete,de nekemmar honapok ota lefoglalt munkam van es nem tudok elmenni. Mondtam a baratomnak,hogy o menjen el nyugodtan nelkulem. Eredetileg a batyja,az o baratnoje es a baratom ment volna,legalabbis en igy tudtam,most meg kiderult,hogy a batyja baratnojenek valami kulfoldi baratnoje is elmegy,azaz kvazi egy ketnapos duplarandi lesz az egeszbol amig en dolgozom. Nektek is rosszul esne ez? Ott lesz egy par,meg ok ketten mint kb meg egy par...en ezt nagyon rosszul viselem. Ti hogy reagalnatok? Mindketten 21 evesek vagyunk,kicsit tobb,mint masfel eve egyutt.
2018. júl. 23. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Miért nem bízol magadba?

Miért vagy ennyire önbizalonhiányos?

2018. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én önbizalomhiányos vagyok és nekem sem tetszene. De magam miatt, nem azért mert a párom a hibás.
2018. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Rosszul esne. A barátodnak egyáltalán nem kellene mennie, mert ha csak hárman mennek, ő felesleges ember, az általad említett felállásban meg kissé bizarr a dolog.
2018. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ebben a felallasban en se szeretnem, ha kisertenenk az ordogot... Inkabb hagynam a melot, es en is mennek.
2018. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen, rosszul esne. Nem tudom, hogy jogos-e, de nem örülnék neki az biztos.
2018. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Tudod miből van k**úrvára elegem?? Ezekből a kis rohadt röpködős bogarakból amik a monitor előtt száldogálnak mindig agyanvágom őket, de ezek csak jönnek, csak nem tudom, hogy honnan a francból...mindig este, k**úrvára idegesítő, már vagy 100000 alaposan mindent kitakarítottam fertőtlenítettem de ezek csak jönnek....
2018. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem tetszene nekem sem. A sátrazást hogy oldják meg? A pár együtt, és a barátod, meg a lány két külön sátorban lesz?
2018. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Ott biztos lenne egy kis ez meg az ;)
2018. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!