Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Párszor találkoztam egy lánnyal, akivel sikerült lefeküdnöm, viszont én már szex előtt is elmondtam neki érthetően, hogy nem szeretnék kapcsolatot vele, csak szex. Kicsit fiatal lány 18 éves, félénk típus volt, szűz ami izgatott is engem. Nem igazán élveztem vele, sőt kifejezetten rossznak éltem meg, ezért igazából megírtam neki nem nagyon szeretném ezt folytatni, le tiltott és pár napra rá feloldotta. Aztán elég keményen elhordott, mondta tönkretettem meg minden ilyen dolgot a fejemhez vágott. Le is tiltottam, volt elég problémám amúgy is, egyszerűen ez nem hiányzott még. De eléggé lelkiismeret furdalásom lett, mert nem nagyon bántottam meg lányokat eddig sem. Barátnőjére írtam rá, szerencsére normális volt, elmondta eléggé depressziós meg teljesen ki van, csomót sír. Nem nagyon tudok elmenni a dolog mellett, nem akarom, hogy a végén aztán olyan dolgokat csináljon...Tudnátok tanácsokat adni ilyen helyzetben mit lenne helyes tenni? Utálkozó kommenteket nem nagyon várok, tudom nem vagyok egy példakép. 23F
2018. júl. 23. 22:32
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem szuz lanyt kell felszedni sexpartnernek...
2018. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Igazából azelőtt még nem szexeltem szűz lánnnyal, talán ezért izgatott fel a dolog, meg kiváncsi is voltam.
2018. júl. 23. 22:37
 3/54 anonim ***** válasza:
69%
Mocskos szennyláda. Remélem, kamatostul visszaadja az élet neked ezt.
2018. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó: A lány felnőtt volt, 18 éves. Lehetne annyi esze, hogy nem fekszik össze valakivel, aki már előre, egyértelműen megmondja, hogy csak szexet akar. Nem mondom, hogy a kérdező a férfiak mintapéldány és azt,hogy nem volt szemét húzás, de bakker, nem erőszakról van szó, nem egy 14-15 éves csitriről, hanem egy 18 éves, elvileg felnőtt nőről. Nem kell ilyen szexkapcsolatba belemenni, pláne nem szűzként, és akkor nem kell utána hónapokig sírni.
2018. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Figyelj, én érthetően elmondom neki azt hogy csak szex akkor miért nem képes valaki ezt felfogni? Nem értem miért lennék ettől gerinctelen.
2018. júl. 23. 22:48
 6/54 anonim ***** válasza:

Egy szegén,y önbizalom hiányos lány volt...

Egy lánynaknagyon sokat számít az első alkalom, óvatosan kell vele bánni... Gondolom ha te nem élvezted ő végképp nem élvezte, nagyon fájhatott neki és most rohadtul bánja, hogy a szüzességét ilyen hirtelen egy értelmetlen rossz szex miatt veszítette el...

2018. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Eddig az összes nő képes volt ezt felfogni.
2018. júl. 23. 22:49
 8/54 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy erre jó tanácsot nem lehet már adni. Én csak azt tudnám mondani, hogy hagyd békén a lányt. Ne keresd, mert valószínűleg elég érzelmes lány lehet. Lehet már érzett irántad valami többet, amit nem mondott el neked, erre rátettél még egy lapáttal azzal, hogy te voltál neki az első. Ha most tovább foglalkoznál vele, vígasztalnád stb., lehet azt is félre érteni. Úgy hogy szerintem enged el. És többet ilyet ne csinálj!
2018. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Nem voltam durva vele, odafigyeltem rá nem vagyok idióta, de nekem akkor sem nyújtott nagy élvezetet vele az együttlétt, ezelőtt sokkal tapasztaltabb nőkkel volt dolgom.
2018. júl. 23. 22:51
 10/54 anonim ***** válasza:
68%

Fejezd már be...

A kérdező 23 évesen azt gondolta, hogy ha egy felnőtt embernek kerek-perec megmondja, hogy csak szexelni akar, mást nem, akkor az megérti. Mert azt gondolta, hogy 18 évesen van annyira értelmes az ember, hogy egy ennyire egyszerű dolgot megértsen. Még egyszer mondom: nem egy 14-15-16 éves leánykáról van szó. Ha valaki a szexhez nagynak érzi magát, akkor legyen kedves egy ilyen egyértelmű kijelentést is megérteni.

A kérdező sem az etikus viselkedés mintapéldánya, alkalmi szexhez kereshetett volna olyat is, aki legalább nem szűz, de honnan a francból gondolta volna, hogy egy nála alig fiatalabb, felnőtt ember ilyen éretlen? Nem kell nagylányt játszani, ha valaki nem az.


És ezt nőként mondom.

2018. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!