Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nem fura, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem fura, hogy a barátomat a húga néha úgy szólitja, hogy szerelmem?

Figyelt kérdés

Ezt is igazából,csak úgy véletlenül hallottam,egyszer pedig mikor messengeren beszélgettek akkor láttam,hogy a huga azt írta neki,hogy szerelmem.Tudom,hogy nagyon jó a kapcsolatuk,szeretik egymást,én is szeretem a bátyáim de érdekes lenne,ha azt mondanám nekik,hogy szerelmem,mert még a kicsi meg drágám stb valahogy bele is fér,de ez a szerelmem azért sok.

A lány egyébként 14 éves,a barátom pedig 24.


2018. júl. 23. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg a húga? :D
2018. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A barátom nem szokta úgy hívni!Néha kicsi,meg drágaság de én mást nem hallottam és nem is láttam
2018. júl. 23. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így hívni a hugaimat és öccsémet pedig 4,7 és 6 évesek. Ezzel a szeretetemet próbálom kifejezni irántuk, de nem kell a szó szoros értelmében érteni ezt. Tehát a lány nem szerelmes a báryjába. Úgy ahogy én se vagyok a testvéreimbe. Én nő vagyok és 23 éves.
2018. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Én a pici neveltöcsémet nevezem férjemnek, meg szerelmemnek, akkor most vonzódom is hozzá? A húga még kislány, előfordul.
2018. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kupakolás lehet ott :D
2018. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én ilyenről még tényleg nem hallottam,hogy szerelmem,ez azért eszembe se jutna.Na meg csak nem annyira egy kisgyerekről van szó,lassan már 15 éves lesz.
2018. júl. 23. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fura. Mint ahogy Cersei és Jaime közt sem az ;)
2018. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fura lenne. Főleg hogy sose voltam jóban a bátyámmal.
2018. júl. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is furcsa... nem hinném, hogy bármi beteges lenne mögötte, mindenesetre visszataszító.
2018. júl. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!