Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, nálatok hogy telik el egy átlagos este?

Figyelt kérdés

Csak összehasonlításként érdekelne, hogy mennyire normális a "kapcsolatom", meg úgy az életem.

Nálunk a párom hazajön, leül vacsorázni, nem szól semmit, csak néz üres tekintettel, ha kérdezem, mond valami semmitmondó félmondatot, majd megint csak néz érzelemtelen arccal. Majd dolgozik tovább, aztán alvás. Elég jó. Nekem ez kicsit olyan, mintha egy robottal élnék együtt.

Harmincvalahány éves házasok vagyunk.

Ez így normális, ennyi az élet?

Még gyerek sincsen, aztán majd ha lesz, akkor itt fog köztünk járni, mint egy szellem? Vagy inkább örüljek neki, hogy egyáltalán van, és keresi a pénzt? Egy élve eltemetett embernek érzem magam.


2018. júl. 24. 22:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

5 és 9:

Ezek szerint még ráadásul én vagyok a hibás, hogy valaki minden este ilyen fancsali képpel tölti az estéjét el velem... Magyarul kevés vagyok neki? Csak nem akarja kimondani? Ezért van ez? És másnál nem ez van??? Ők elegek egymásnak? Örülnek egymásnak? Beszélgetnek? Vidáman telik el az életük meg a hétköznapjaik? Vagy a legtöbb pasi magába fordul?

Azért tettem fel a kérdést, mert tényleg érdekelne.

2018. júl. 24. 22:48
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

* másnál nem ez van???


Nem, másnál nem ez van. Van tenger nehézség, van tenger kűzdés, van nevetés, van játék, van törődés, van odafigyelés és van élet.

2018. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál már beszélni erről az egészről? A munkája mennyire stresszes, ill. megterhelő?
2018. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
20%

*Ezek szerint még ráadásul én vagyok a hibás, hogy valaki minden este ilyen fancsali képpel tölti az estéjét el velem


Mikor vetted a fáradságot, hogy a társadat megvídámítsd? mókázz vele? meghallgasd ha baja van, felüdítsd a puszta jelenléteddel? hogy a borús arca mosolyra derül fel amint meglát?mert tudja hogy a szürke hétköznapba is fényt tudsz hozni neki? hm?

2018. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Tetszik vagy sem, az ember könnyen megun dolgokat. Kár ezen mit ragozni, úgy ahogy ellenállni is nehéz neki. A kapcsolat addig működik, amíg mindkét fél nem rest beletenni időt és energiát. Egy ember nem elég hozzá, úgy ahogy a rutinok sem. Ez tényleg olyan, mint egy folyamatosan megújuló munka. Ahol azonban semmi sem garantálja, hogy egyik pillanatról a másikra az egyik fél rá nem un a dologra.
2018. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

De ne visszakérdezzetek már, hanem a kérdésre válaszoljatok :)

Tudni akarom milyen egy normális párkapcsolat.


Sok munkája van most, de stresszesnek nem mondható.

2018. júl. 24. 22:57
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
16 Jah, hogy te arra vagy kíváncsi 15 éves kapcsolat után, hogy hogy kell működtetni egy kapcsolatot, ami már most halál. Aha értjük. Ez így nem fog menni.
2018. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
Konkrétan: egy normális párkapcsolatban igenis beszélgetnek a felek.
2018. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
5%

*Tudni akarom milyen egy normális párkapcsolat.


Tudni szeretném,nem akarom, hanem szeretném, kérni szeretnélek benneteket.

Talán itt kezd magadba előszőr.

2018. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező: ő ugyanolyan boldogtalan melletted. Szóval egálba vagytok!
2018. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!