Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, nálatok hogy telik el egy átlagos este?

Figyelt kérdés

Csak összehasonlításként érdekelne, hogy mennyire normális a "kapcsolatom", meg úgy az életem.

Nálunk a párom hazajön, leül vacsorázni, nem szól semmit, csak néz üres tekintettel, ha kérdezem, mond valami semmitmondó félmondatot, majd megint csak néz érzelemtelen arccal. Majd dolgozik tovább, aztán alvás. Elég jó. Nekem ez kicsit olyan, mintha egy robottal élnék együtt.

Harmincvalahány éves házasok vagyunk.

Ez így normális, ennyi az élet?

Még gyerek sincsen, aztán majd ha lesz, akkor itt fog köztünk járni, mint egy szellem? Vagy inkább örüljek neki, hogy egyáltalán van, és keresi a pénzt? Egy élve eltemetett embernek érzem magam.


2018. júl. 24. 22:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Azért kérdezgettelek, mert érdekelt.


Még annyi, hogy mi napközben is küldünk egymásnak email-t, cikkeket, vicces videó, kép, képregény. Tehát napközben is van némi kommunikáció.

Ő szokott mesélni a munkahelyéről, sokszor csinálnak bent poénos dolgokat, azt meséli el. Én is néha mesélek a benti dolgokról.


Sokszor én is eseménytelennek érzem az életünket, kapcsolatunkat, de erről én is tehetek.


Barátnőmnél viszont teljesen különbözik a férj-feleség érdeklődési köre, minden tekintetben, ott volt hasonló probléma, ott gyakran a férj inkább bent maradt este 10ig a munkahelyen, csak ne kelljen hazamenni.

2018. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hazaesve munkából mindketten egy óráig szidunk mindenkit a munkahelyen és közben levisszük a kutyát együtt. Utána, ha kiadtuk a feszkót és nincs semmi intéznivaló, akkor választunk egy filmet vagy beszélgetünk, netezünk. Ha a film meghozta a hangulatot, akkor összebújunk. De ez a ritka, mert általában mindig van valami dolgunk. (Tanulunk munka mellett, nyelvtanfolyamra járunk) Olyankor csak álmodozunk, hogy de jó lenne egy közös nyugis este, amit úgy töltenénk el, mint az első verzió.
2018. júl. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi fél 7 körül vacsorázunk, utána még elintézzük, ha van valami (mosás, mosogatás, ilyenek, takarítani nem este szoktunk), utána meg társasozunk, videojátékozunk, vagy sorozatot/filmet nézünk összebújva, vagy nyáron kiülünk a kertbe beszélgetni, vízipipázni, szeretkezünk, aztán éjfélkor lőjük a pizsit.
2018. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagyunk közös házimunka végzés, majd vacsi, beszélgetés (nálunk tv nagyon ritkán megy) és a gyerek ha elaludt utána kiülünk a kertbe a teraszon, vagy beszélgetünk és utána fürdés, szeretkezés vagy alvás. Minden 2. héten pedig egy nap a hétvégén csak a mienk, és akkor el kell menni otthonról. Megelőzendő a pünnyedést, ezt egy klassz párkapcsolati könyvben olvastam.
2018. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hazajön, eszik - én később, mert nem vagyok éhes.


- beszélgetünk a munkáról, kinek hogy telt a napja

- ő kikapcsolódásképp egy-másfél órát gépezik addig én olvasok, zenét hallgatok

- szeretkezünk, vagy nézünk egy filmet, de van, hogy órákis csak fekszünk a sötétben és beszélgetünk mindenféléről

- nyáron leteszi a táskát, kajál és megyünk a tópartra hesszelni 2-3 órát, vagy míg meg nem unjuk


Apáék 10 éves házasságnál is csomót beszélgettek, közös vacsora, külön töltött esték, "randik", stb.


Nem normális, kezjetek gondolkodi, hogyan tudnátok változtatni, vagy váljatok el, de gyereket NE

2018. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!