Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja ezt?

Figyelt kérdés

Miért nem akar kibékülni,ha tudom,hogy hiányzom neki?

Azt mondta,sajnos nem fog túl hamar túllépni rajtam,de nem működik a kapcsolat,mert túl sokat tűrt velem.

A napokban beláttam a hibáimat,elismerem,hogy voltak,de már tudnám,mit lehetne javítani.

Ő nem hisz nekem,mert soha sem változtam meg.Na de ő egyszer sem mondta,mi a problémája velem,ill.neki voltak olyan időszakai,amikor az én bizalmamat kellett újjáépíteni.

Nem beszélünk 1 hete,csak hébe-hóba,akkor is én kerestem.

Én soha sem csaltam meg,kacsintgattam félre,vagy bármi ilyen egyéb.A gondjaim abból jöttek,hogy a bizalmamat éppen vissza szerettem volna szerezni,így talán kicsikét többet kérdezősködtem a kelleténél,de szerintem ez ilyenkor normális volt.

Ő besokallt,itthagyott.

Vélemény?

Megérte egy ideiglenes probléma miatt,ami persze nem csak velem fordult elő,itthagyni?



2018. júl. 25. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Most pontosan ugyanígy érzek valakivel kapcsolatban, teljesen értem, milyen érzések kavarognak a volt barátnődben.

Lehet, hogy idővel megenyhül, és a hibáid ellenére is úgy fogja érezni, nem akar mással lenni, csak veled. Ha nem, legalább tanulj az esetből, és legközelebb, mással ne kövesd el ugyanazokat a hibákat.

Hagyd őt magára egy kis időre. Ha folyton keresed, nehéz lesz tiszta fejjel átgondolnia kettőtöket.

2018. júl. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El lehet jutni addig a pontig, ahonnan már mindegy mit csinál a másik, mert megszűnt a bizalom. Ha ezt valaki felismeri, akkor szerintem is az a helyes, ha a kapcsolatot is megszünteti. Baromi fájdalmas lehet, mert ettől még az érzelmek nem szűnnek meg. Talán vissza tudod szerezni a párod, de nem biztos, hogy jól jártok vele.
2018. júl. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mint ha az én kérdésem lett volna :D, haljak meg :). Bár az enyémbe már nincs a hiányzás rész sem.

De tudom, hogy az elején volt. Velem sem békült a lány végül. Most lesz 1.-jével 2 hónapja hogy szakított.

Ő nem keress, lehet nem is szeretett, csak játszott, vagy fene sem tudja. De én sem szenvedek annyira, beletörődtem.

2018. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Érdekes,amikor ő kavart a hátam mögött mással-ami után megváltozott teljesen!!,miután kiderült-,azt megbocsájtottam.

Elnéztem pár titkolózását,füllentését.

Ez volt az,amik után volt pár hónapom,amikor elv. Ő besokalt.

De basszus,normális szerintem,hogy ilyenkr vissza kell szerezni a bizalmamat felé.

Azt mindig megmondtam,hogyan tegye jóvá,mikre figyeljen ezekután.Ő nem így volt vele.Éreztem,hogy szeret,nagyonis,kimutatta mindig,de mégis itthagyott mert elv.megunta ezt.

2018. júl. 25. 07:16
 5/9 anonim ***** válasza:

-Ő nem hisz nekem, mert soha se változtam meg-


Itt a hiba!

2018. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt ő állította rólam.

Hidd el,ha megváltozik az ember,nem mindig van ennek a tudatában,olyakor nem veszi észre,miben nem ugyanaz.

Jelenleg,amikor ő "besokalt",akkor is éppen azon voltam,hogy jó legyen minden.

2018. júl. 25. 08:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam azért sokallt be, mert úgy érezte, hogy tiltom mindentől (ami lényegében nem volt igaz; már mint attól, hogy néha csavarogjon és mást csináljon). Rengeteget Skypoltunk és volt, hogy megjegyeztem ha ide-oda menni akar, de nem volt megszabva, hogy nem mehet.

Meg amúgy is, úgy éreztem, hogy szeret velem lenni.

Mikor utoljára találkoztunk, a szakítás előtti hónap közepe fele, alig akart elengedni. De muszáj volt jönnöm.


Nem volt lefektetve semmi a kapcsolatunkba, hogy mikor meddig, mennyit legyünk együtt. Így 9 hónapig voltunk együtt. És végül közölte, hogy nála ennyi volt.


Mivel nem nyitotta ki egész kapcsolat alatt a kicsi száját, hogy valami zavarja, igazából elküldtem melegebb éghajlatra, hogy rám fogott minden egyes hibát.

Próbáltam többet nem keresni, de voltak depisebb pillanataim, és írtam neki az email címére, amire volt is reagálás, de veszekedés volt a vége.

Ezért mondom, hogy nálam már nem volt visszajátszás. Engem nem keresett de nem is akarom, hogy ilyen ember többet keressen.

2018. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engedd el, azt aki menni akar. Ha a tiéd visszatér, ha nem akkor sosem volt a tiéd.

Egy nő nem akaszkodik soha.

2018. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy pont, amin ha "átbillen" a kapcsolat, lehet az veszekedés, bizalomvesztés, bármi miatt , nem lehet már vissza billenteni. 'Asszem ti átbillentettek rajta...
2018. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!