Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja sok férfi a gyerekes nőket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 19:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Mármint az infantiliseket vagy akiknek már van gyerekük?
2018. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Akiknek van gyereke...
2018. jún. 14. 19:57
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez korosztály függő, 40 évesen nem hiszem, hogy kizáró ok lenne bárkinél is.

Az én korosztályomban azért az elég érdekes, ha egy 28 év körüli nőnek van gyereke, de már apa nélkül neveli.

Ilyen fiatalon nem akarom máris más gyerekét nevelni.

2018. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Mert általában csak pótapukát keresnek.
2018. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

Sok pasi úgy van vele, más gyerkőcét nem szívesen neveli. Továbbá a Nő életében mindig a saját gyermeke lesz az első, s emiatt tarthat attól tudat alatt, nem kap elég figyelmet.

Benne szokott még lenni az is, a gyerek nem fogadja el, mint az anyja új párját. Azt hiheti Ő akar az apja lenni, holott neki már van egy stb... Számos oka lehet nálunk, egyénfüggő.

Nálam sosem jelentett akadályt. Ezután sem fog.


29/F

2018. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
21%
Na erreén is kíváncsi vagyok. Én 32 éves vagyok, és lehet hamarosan egyedül fogom nevelni a gyerekemet
2018. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
37%
Mert az ember nem akarja más gyerekét nevelni... Az állatok gyakran le is vadásszák más kölykeit.
2018. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

Miért?Egy nem elég?

Na hallod itt vagyok,rábaxtál!

2018. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

Ismerkedtem a múltkor olyan lánnyal aki 20 éves és már van egy 1 éves gyereke. A képek 80%-a amit küldött a gyerekről szóltak. Mikor aludt el, éppen mire mutogat. Próbáltam finoman utalni, hogy különösebben nem vagyok gyerek párti, de gyakran csak a gyerek volt a téma.

Én meg ebből nem kérek és valószínű a töbi férfi sem. Vagy a közös gyermekünket neveljük aki mindkettőnk számára első vagy csak szex. De olyan kapcsolat ahol másod, sőt harmadhegedűs vagyok és csak azért kellek mert kell egy biztos pont az felejtős.

2018. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk 30 alatt érthető, még sajátot sem akarnak. Aztán ott van a sok sértődött hím, nem engem választott először, most már persze jó lennék neki, de csakazért sem. Sokan nem akarnak a gyerekhez igazodni.


35-40 körül már más a helyzet, mert a férfiak jó része szintén elvált, gyerekkel, és a nők nagy része szintén nem elfogadó.


Nekem nem volt gond párt találni, de a férjemnek szintén van gyereke, szerintem így a legegyszerűbb.

2018. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!