Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így korrekt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így korrekt? Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm 3 hónappal ezelőtt minden előzmény nélkül szakított, nem volt veszekedés, csak annyit mondott hogy nem érez úgy irántam ahogy azelőtt. Több mint 2 évet voltunk együtt. Nehezen de túltettem magam a történteken, erre tegnap szembesülök azzal a ténnyel, hogy a baráti társaságomból összejött egy sráccal és hogy együtt megyünk nyaralni. Finoman szólva ideges lettem, és azon gondolkozom, hogy lemondom a foglalást. Persze sok mindenki mondhatja, hogy már eltelt 3 hónap és ne foglalkozzak vele, de számomra ez nem ilyen egyszerű. Ami igazán bosszant, hogy állítólag a többi haver tudott a dologról, de nem szóltak, kivéve egy srácot, de ő is csak utalt rá, de akkor nem értettem a célzást.

A családtagjaim azt javasolták, hogy addig ne menjek a társaságba amíg nem tudom ezen túltenni magam és fogadjam el a helyzetet vagy keressek új barátokat. Nos ez a baráti társaság úgy 15 évre tekint vissza és fontos nekem és pont ezért haragszom ennyire az exemre.

Van aki azt javasolta, hogy szedjek össze egy bombázó csajt akivel féltékennyé tehetem az exem, de pont miatta képtelen vagyok erre. nem akarom visszaszerezni hiszen ő már meghozta a döntést, azt szerettem volna ha eltűnik az életemből.



2018. júl. 25. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%

Hány évesek vagytok? 15?

Persze, ennyi idővel szakítás után alapból cefetül érzed magad, és nem akarod az exed bámulni, ez teljesen érthető.

De nem értem miért haragszol rá... Nálunk is történt ilyesmi a baráti társaságban, mindenki fel tudta dolgozni felnőtt ember módjára.

Idő az kell, rossz hogy így ennyicskével utána "kell" együtt nyaralnotok, de a haragot nem értem... Meg hogy te mit szeretnél, az egy dolog. Élő, érző emberi lényekkel vagy körülvéve, akiknek saját akaratuk, vágyaik, céljaik vannak, nem játékbabák, akiket kedved szerint pakolászhatsz.

2018. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem alap,h az ex barataival nem jovok ossze. Nagyon undorito,amit muvel a bnod. A barataid se a barataid,h fogadta a csajod kozeledeset.

Nyaralni ne menj veluk. Mondd vissza. Majd a kis baratod,aki nem tudott csomot kotni a farkara,kifizeti a kart.

N

2018. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a legnagyobb surmóság az,hogy rövid időn belül ebből a körből választott valakit.Mennyit érhetett neki a kapcsolatotok ? Lehet csak azért jött össze vele,hogy téged idegesítsen,de akkor is.Másik téma a társaság : ez teljesen természetes számukra ? Jobb esetben ilyenkor megvan a véleményük a csajról,amit éreztetnek is.Másik : milyen barát az,aki felszedi egyből valakinek az exét ? A helyedben nem mondanám le,megmutatnám hogy boldog és erős vagyok nélküle is,ha lemondod,csak azt bizonyítod hogy téged kikészít ez a helyzet.Egyébként megfigyelném a társaság tagjait.. ha ilyen helyzetben nem állnak mellettem,és ez elfogadott dolog,ezek szerint akkor ők olyanok,hogy rárepülnek mindenkire.Ilyen társaságra meg senkinek nincs szüksége.Ismerek hasonló kört,de ebben olyan esetek vannak,amikor már évekig nincsenek együtt,és úgy összejön eggyel.Az is furcsa,de mivel ott már nincsenek érzelmek,így senki nem foglalkozik vele.
2018. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Nalunk is tortent ilyen barati tarsasagban tobb alkalommal. Kettobol hazassag lett, es a sracok elmentek az exbaratno eskuvojere.

Feltekennye nem tudod tenni, hiszen van parja.

Igaza van abban a szuleidnek, hogy fogadd el a helyzetet. Uj baratokat nem kell keresned.

2018. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ja, még annyit, hogy ezt a féltékennyé tevést nem igazán értem... Ő dobott mert már nem érdekelted, most meg már mással van, miért kéne féltékenységet éreznie? :D
2018. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Kiváncsi lennék az itteni GHERRINTZESCH megmondónők véleményére ennek a r1bancnak a viselkedéséről.
2018. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

#6

Miért rib....c? Szakított egy emberrel, és összejött egy másikkal.... Hogy jön ide a gerinc? Kufircolhatott volna a kérdező háta mögött is a haverral, de nem tette, hanem tiszta lapokkal játszott. Mi a problémád?

2018. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
7# honnan tudod hogy nem tette?? Másrészt három hónap telt el de már az új csávó al van.... Lehet h nem kefeltek, de tuti hogy érlelődött valami... Nem tudom mások ennyire lazák, hogy fel se vennék? Mondjuk az ex haverjával össze jönni elég gáz szerintem, de legalább egy kicsit váratták volna, mielőtt felvállalják.
2018. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Honnan veszed, hogy ezt tette? Persze lehetséges, de ennyi erővel költsünk még random tényeket a sztorihoz, akkor az is tuti hogy a kérdező verte az exét, és ezért hidegült el... Ez nem szappanopera, amit bővíteni kell, a kérdés adott, és nincs benne szó megcsalásról.

Az, hogy egy kapcsolaton ki mennyi idő alatt teszi túl magát, elég változó. Ha eleve azért szakít, mert már nem érez úgy mint azelőtt, akkor már lényegében túl is van az egészen. Tudom, mert szakítottam már emiatt régebben, egy hét múlva már nem érdekelt, hiszen éppen ezért szakítottam.

Miért lenne gáz összejönni vele? Ugyanolyan ember, mint bárki más. Ráadásul még csak nem is "legjobb barátot" vagy ilyesmit írt a kérdező, hanem "egy srácot" a baráti társaságból. Az én baráti társaságomban is van 1-2 ember akihez nem állok közel, ha egyikükkel összejönne az exem, totálisan hidegen hagyna...

2018. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Egy ember akkor szakít ok nélkül, gyorsan, eltűnve, ha már beleszeretett valaki másba és együtt akar lenni vele, kvázi ezt már magában eldöntötte. Kicsit gyáva dolog, de emberek vagyunk


Én sem mennék el, semmi jó nem jöhet ki belőle.

2018. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!