Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így korrekt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így korrekt? Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm 3 hónappal ezelőtt minden előzmény nélkül szakított, nem volt veszekedés, csak annyit mondott hogy nem érez úgy irántam ahogy azelőtt. Több mint 2 évet voltunk együtt. Nehezen de túltettem magam a történteken, erre tegnap szembesülök azzal a ténnyel, hogy a baráti társaságomból összejött egy sráccal és hogy együtt megyünk nyaralni. Finoman szólva ideges lettem, és azon gondolkozom, hogy lemondom a foglalást. Persze sok mindenki mondhatja, hogy már eltelt 3 hónap és ne foglalkozzak vele, de számomra ez nem ilyen egyszerű. Ami igazán bosszant, hogy állítólag a többi haver tudott a dologról, de nem szóltak, kivéve egy srácot, de ő is csak utalt rá, de akkor nem értettem a célzást.

A családtagjaim azt javasolták, hogy addig ne menjek a társaságba amíg nem tudom ezen túltenni magam és fogadjam el a helyzetet vagy keressek új barátokat. Nos ez a baráti társaság úgy 15 évre tekint vissza és fontos nekem és pont ezért haragszom ennyire az exemre.

Van aki azt javasolta, hogy szedjek össze egy bombázó csajt akivel féltékennyé tehetem az exem, de pont miatta képtelen vagyok erre. nem akarom visszaszerezni hiszen ő már meghozta a döntést, azt szerettem volna ha eltűnik az életemből.



2018. júl. 25. 09:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ahogy olvasom másik is hezitálnak a kérdésben.

Valószínűsítem, hogy már korábban összeszűrték levet egymással de én erről semmit sem tudtam.A másik srác úgy került a csapatba, hogy az egyik legjobb haverom munkatársa és ő mutatta be nekünk. Amikor bemutatta még volt párja aztán valamikor idén szakítottak.

A foglalást vissza fogom mondani, nem akarom látni őket. Igazából az fáj, hogy néhány baráttal szívesen buliztam volna, sajnos nem minden nap tudunk találkozni,mert elköltöztek a városból. Ezt az utazást minden évben megejtjük, már nagyon vártam, kb 40 fő a létszám.

Van egy szállás lehetőség a Balcsinál, ezt hiszem élek vele.

2018. júl. 25. 23:57
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Akkor senkid ez a srác, 40 ember között meg nem tudtok elvegyülni valahogy? :D

2018. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én se mennék ezek után ebbe a társaságba. Azzal a pár emberrel tartanám privátban a kapcsolatot, aki fontos a számomra, a társaságot meg hanyagolnám.
2018. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!