Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta nem vagyok alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem vagyok alkalmas egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Pszichológushoz járok pár hónapja. Elöző héten amikor voltam akkor azt mondta nekem a pszichológus,hogy alkalmatlan vagyok/lennék egy komoly kapcsolatra. Mindezt azután mondta,hogy megkérdezte mivel töltöm mostanában a napjaimat amikor éppen nem dolgozom és,hogy mivel vezetem le a feszültséget, mennyire tudok koncentrálni arra amit éppen csinálok, stb stb. Végig hallgatott,hümmögöt és utána erről kezdett el beszélni,hogy én nekem amúgy nem érdemes kapcsolatba lennem senkivel sem, nem vagyok még alkalmas rá. Eddig sosem mondott ilyeneket, tulajdonképpen eleve semmi ilyet nem mondhatott volna. Szerintetek mi lehet ennek az oka?

Különben tök általános dolgokról meséltem nekik. Kicsit ijesztő volt ahogy mondta meg amivel alátámasztotta miért is feltételezi ezt.

Szerintetek van olyan aki tényleg nem alkalmas egy kapcsolatra? (Nekem még nem volt amúgy)


N/20


2018. júl. 25. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mi lehet ennek az oka?"


Én is járok pszichológushoz, rákérdezhetsz bármire.

2018. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Erősen kétlem, hogy ennyiből mondta volna ezt. Mivel pár hónapja jársz, gondolom összesítette, amit gondol.
2018. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

És valszeg pont azért jársz hozzá, mert nem veszed észre magadnak a saját dolgaid (problémáid).

Ha észrevennéd, nem kéne oda járnod, tehát azt se veszed észre, ami miatt ezt mondta...


Ha majd tudod, mire gondolt, anélkül, hogy rákérdeznél, akkor leszel érett arra, hogy ne jársz mókushoz, és érett legyél kapcsolatra (gondolom).

2018. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Aha...aha....Szival pazichologushoz jarsz, gyakorira jarsz es ellenkezel azzal, amit egy szakértő mondott.

Te tenyleg nem vagy alkalmas egy kapcsolatra. Ennyi.

Majd par ev mulva....

2018. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kötelező járni, nem azért megyek,mert valami gondom van amúgy. De köszi a válaszokat.
2018. júl. 25. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Azért van baj, mert vad idegentől vársz nulla információval olyan választ, amire a legkönnyebb lenne úgy választ kapnod, ha megkérdeznéd a mókust!
2018. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem azonnal: ebből következett ez amit írtam is "Kicsit ijesztő volt ahogy mondta meg amivel alátámasztotta miért is feltételezi ezt."
2018. júl. 25. 17:18
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Hónapok óta jársz hozzá, és csak veled foglalkozik, ráadásul szakember. Itt 1 órája írtál ki kérdést és mondtál 10 mondatot. Szerinted ki lát reálisabban? Kivel kellene ezt megbeszélned?
2018. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Fekudj le sok fiuval. Ezt tanacsolta. Feszultseglevezetes,koncentraciojavitas. Ezzel irta korul. Kapcsolat nelkuli szex.

Attol fuggetlenul belekezdhetsz egy kapcsolatba. Azer a pszicologusok is megerik a penzuket. Jobban tenned,ha szemelyi edzonel hagynad ugyanezt a penzt. Az legalabb a foldon jar.

N/35

2018. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem válts orvost, mert az nem gyógyit, aki csak rádolvasni tud a beszédjével, de sem nem gyógyit, sem nem próbál segíteni neked megtalálni a kivezető utat.


A beszéde, amit itt leírsz, egy végtelenül negatív, szimpla átkozódó ráolvasás, ami ha nem lesz feloldva, az egész életedet végig fogja kisérni, és akadályozni fog benne, hogy egy normális kapcsolatod legyen. Én azt mondom: térjen vissza minden beszéde rá.

2018. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!