Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta nem vagyok alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem vagyok alkalmas egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Pszichológushoz járok pár hónapja. Elöző héten amikor voltam akkor azt mondta nekem a pszichológus,hogy alkalmatlan vagyok/lennék egy komoly kapcsolatra. Mindezt azután mondta,hogy megkérdezte mivel töltöm mostanában a napjaimat amikor éppen nem dolgozom és,hogy mivel vezetem le a feszültséget, mennyire tudok koncentrálni arra amit éppen csinálok, stb stb. Végig hallgatott,hümmögöt és utána erről kezdett el beszélni,hogy én nekem amúgy nem érdemes kapcsolatba lennem senkivel sem, nem vagyok még alkalmas rá. Eddig sosem mondott ilyeneket, tulajdonképpen eleve semmi ilyet nem mondhatott volna. Szerintetek mi lehet ennek az oka?

Különben tök általános dolgokról meséltem nekik. Kicsit ijesztő volt ahogy mondta meg amivel alátámasztotta miért is feltételezi ezt.

Szerintetek van olyan aki tényleg nem alkalmas egy kapcsolatra? (Nekem még nem volt amúgy)


N/20


2018. júl. 25. 16:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, te nagyon el vagy tájolva. Az, hogy valaki pszichológushoz jár, nem jelenti, hogy az illető nem látja reálisan saját magát. Sőt. Onnan kezdődik a valódi munka, ahol az ember elkezdi beismerni magának a hibáit, látni, hogy hol siklottak ki a dolgok. Nem mondom, hogy a kérdező eljutott eddig a felismerésig, de valószínűleg nem, ha ez az állítás megfogalmazódott a szakemberben. De az, hogy csak olyanok járnak pszichológushoz, akik nincsenek tisztában önmagukkal, nettó baromság.
2018. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocs, 3gasnak szántam. Azóta írtatok páran. :) De 35/N is megéri a pénzéz. Igazi "szakértő"....
2018. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!