Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég érdekes helyzet, a párommal beszélgetett és engem tiltott le?

Figyelt kérdés

A barátom "lebukott", hogy már pár hónapja beszélgetett egy kolléganőjével. Ezekről én nem tudtam, mert a beszélgetéseket mindig kitörölte, de azt láttam, hogy beszélget valakivel, a telefonját is mindenhova vitte magával. Többször rákérdeztem, de azt mondta, hogy csak a haverjaival beszélget.

Aztán egy óvatlan pillanatban magára hagyta a telefont és láttam is, hogy egy kolléganője írt neki. Amikor kérdőre vontam, akkor azt mondta, hogy azért hazudott, mert kiakadtam volna és nem akart veszekedni, de amúgy se volt semmi a beszélgetésekben. Én ezt nehezen hiszem, mert én is beszélgetek a férfi kollégáimmal, de soha nem töröltem ki semmit, mivel nincs mit titkolnom, a párom is bármikor megnézhette volna...

A barátom azt mondta, hogy a nőcinek 10 éves kapcsolata van, de valószínűleg szerelmes belé, mert állandóan találkozni akar vele, amibe ő nem ment bele. És hogy a nőnek a pasija is tudja, hogy beszélgetnek... Hát én ezt nem hittem el, ezért szakítani akartam, de a párom megígérte, hogy nem fog vele beszélni többet, le is tiltotta (megmutatta), mert a nő nem akart lekopni. Én meg mondtam a barátomnak, hogy ha nem fejezik tényleg be és/vagy kiderül, hogy hazudott, akkor köztünk vége mindennek, és írni fogok a nő pasijának is, hogy tud-e ezekről a dolgokról...

Erre tegnap meg azt láttam, hogy a nő letiltott, pedig nem is az ismerősöm, de nem látom az adatlapját egyáltalán. Egyébként bárki láthatja, csak én nem (beléptem egy másik fiókkal és úgy már láttam). Kérdeztem a barátomat, hogy ez mi, de nem tudta, azt mondta nem is beszél már vele, de ő látja a nő profilját meg neki még az ismerőse.

Szerintetek?


2018. júl. 26. 07:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Van koztuk valami!!!
2018. júl. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak nem értem miért tiltott le, amikor eleve nem is ismerősöm. Falazni meg nem fogok egy ilyen retkes szukának.
2018. júl. 26. 08:00
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom párod kitálalt neki, hogy mit mondtál. Hogy ha nem állnak le, akkor minden elmondasz a nő pasijának. És gondolom azért tiltott le, hogy véletlenül se tud kideríteni, hogy ki a pasija.

Egyszerű logika.

2018. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem, ebben van is valami. De van egy ismerősöm aki ismeri a nőt és a pasiját is. Meg eleve, már azelőtt láttam ki a párja mielőtt letiltott volna - a hapsi meg nyilván nem fog ismeretlenül letiltogatni amikor azt se tudja ki vagyok és mi közöm hozzájuk.
2018. júl. 26. 08:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem nem érdekelne, hogy van-e bizonyíték a konkrét megcsalásra, nekem ennyi bőven elég a szakításhoz. Egy normális férfi, aki szereti a párját, nem keveredik ilyenbe, csak a simlisek. Méghogy a nő akar vele találkozni... Hahaha... Ha ő nem akarná, nem nyomkodná a válaszokat ilyen szorgosan, meg nem törölgetné az üziket, ha nem lennének cinkesek, hanem simán csak nem válaszolna neki. Ez a pasi bizony vadászik.
2018. júl. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
6# egyetértek....
2018. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Azért tiltott le, mert így nem látod, amikor lájkolgatják egymást és írnak, meg hogy mikor aktív a csaj. Tudnak titokban tovább cseverészni.

Tapasztalat.

Nekem ezen a ponton kellett volna szakítani.

2018. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan azon vagy kiakadva, hogy a random nő téged tiltott le?


Az még véletlenüls sem zavarja a kis buksidat, hogy a barátod annak ellenére beszélget(ett) vele, hogy a csaj "valószínűleg szerelmes belé, mert állandóan találkozni akar vele"? A párod meg hazudozik neked meg törölgeti az üzenetit?


Nekemis volt olyan kollégám, akinek párja volt, tudta, hogy nekem is van, tetszettem neki és ezt midnenki tudta is. Nem hogy nem beszélgettem vele ennyit, nem törölgettem ki az üzeneteket ( nem volt rá okom!), hanem egyszerűen meghúztam azt a bizonyos határt és mindig tudta, hogy max csak haveri viszonyban lehetünk.

Pedig a srác olykor erősen kimutatta mi van, elhiheted..


A kedves párod meg hülyére vesz, inkább ezzel kéne foglalkoznod, nem hülyeségekkel vagy idegen nőkkel, akikhez semmi közöd. Ha a párod nem akart volna a nőtől semmit, eleve ő is tartja a tisztes távolságot, nem bonyolódik bele kétértelmű helyzetekbe, nem engedi hogy egy másik nő így nyomuljon, páne nem hazudozik erről.


Legalábbis én egyszer sem így oldottam meg, pedig volt már nem egy ilyen helyzetem, hogy valaki rám akadt - pl munkahelyen. Gondolkozz...

N

2018. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A párod kukába való, nem érdemel több fölösleges időpazarlást.
2018. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a párodtól tudja, hogy mi lett a helyzet, máshonnan nem tudhatja. És nyilván azért tiltott le, mert fél attól, hogy "megjelensz a színen"...
2018. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!