Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha a barátommal vagyok akkor minden jó érzem hogyszeretem, mégis sokszor összesszólunk.. Ha nem vagyok vele elgondolkodok hogy biztos ezt akarom e de nem tudok lépni se. Jelen esetben jó lenne egyedül, de tuti hiányozna meg a jövőben is szeretnék vele lenni..

2018. júl. 26. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a helyeden, nem a megfelelő ember mellett vagy. Ez az érzés akkor van.
2018. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már kételkedsz magadban és ebben az egészben , annak nem jó vége szokott lenni.
2018. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az még a nagybaj hogy azt érzem csak én teszek az egészért akármit is.. Én szervezzek mindent én mondjam meg mikor mi legyen stb..
2018. júl. 26. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ...
2018. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ketten beszéljétek meg, nem kell eldobni ezt a kapcsolatot. Kommunikáljatok.
2018. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Minden kapcsolatban van összeszólalkozás,de ha nélküle olyanokon gondolkodsz,hogy jobb lenne nélküle.. nem is tudom

Gondolj bele inkább: fogsz találni nála jobbat valaha is?

Szereted igazán? Megéri egy kis kétely miatt eldobni valakit?

2018. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta megcsalt, azt mondta szért mert én is. Persze ilyenről szó sincs. És undorító r.bancnak hív, és egyéb gyönyörű megfogalmazásokat tesz. Ezek utákn talán csak a szakítás lesz.
2018. júl. 31. 16:43
 8/8 anonim válasza:
Talan??? :D Sajat magat minositi ezzel a viselkedessel, neki se a legjobb melletted, olyan kell, aki nem becsuli meg. Ezerszer jobbat talalsz. Fiatal vagy es vagyod a valodi erzelmeket, a valodi szerelmet. Nem ezt erdemled.
2018. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!