Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel ha kényszeríteni akar, hogy vegán legyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm vegán és a járásunk elején még azt mondta, hogy elfogadja azt, hogy én nem vagyok az. Amióta együtt élünk azóta viszont sokkal rosszabb. Először mindenáron rá akart kényszeríteni. Most pedig állandóan kioktat és beszól. Hiába szeretem őt, de kezd ebből nagyon elegem lenni. Amikor beszéltem vele nem értette mi a problémám azzal hogy elmondja a véleményét.

25F


2018. júl. 27. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Olyan nincs hogy kényszeríteni akar. Azért neked is van ebbe beleszólásod. Mond meg neki hogy te így érzed jól magad. Fogadja el, mint ahogy te is őt.
2018. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts,ez egy idióta
2018. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is szakits.
2018. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Ismerek egy pár vegánt,mindegyik meg van kattanva.Nincs olyan hogy kényszerint,ne hagyd magad.Az ősemberek is húson éltek,nem nyúlkaján. Az ember húsevő ragadozó,a húsban sok a protein és a vitamin.
2018. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegaként mondom(boldog kapcsolatban egy húsevő emberrel): menekülj!!!!
2018. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is megkérdezném hogy miért zavarja. Ha azt mondja zavar a hus szaga stb, akkor is ennék húst de nem előtte. De elmagyaráznám neki hogy ez nem igy megy, ennyi ésszel én is rá kényszeríthetném a hús evésre. Ha ebből nem fogja fel akkor elküldeném.
2018. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Vega vagyok, nem vegán, de sosem beszélnék rá senkit erőszakkal. Maximum mesélnék neki a tapasztalataimról, hogy milyen előnyei vannak.
2018. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam vegán, de nem b*szogattam ezzel senkit. Mondd azt, hogy ha folyton magyaráz, akkor soha az életben nem leszel vegán, ezt mindenki maga dönti el, de az idegesítő, ha valaki megpróbál bűntudatot kelteni másokban. Ha szeretnél valami kompromisszumot mégis kihozni ebből, akkor esetleg tarts egy vegán napot vagy valami ilyesmi.
2018. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peca1000 ***** válasza:
39%

Mond meg neki, hogy akkor nem lesz orális szex, mert mindkét fél HÚSnyalás útján van kielégítve.


Kelts bűntudatot benne, hogy a növények is éreznek ám!


Mentse meg a salátákat, egyen követ! :)


Vagy fotoszintetizáljon.


Legjobb lesz ha elzavarod.

2018. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor vázold neki, rendesen, hogy te nem fogsz semmiképp vegán lenni, és ahogy te elfogadod száz százalékban, hogy ő az, akkor ő is fogadja el teljesen, hogy te nem leszel az. A szerelem az oké, de mennyire szeret téged az, aki ilyenen problémázik? Bocsi, ez csak az én véleményem. Ez olyan, mintha valakire mindenáron rá akarnám tukmálni a zenei, öltözködési, bármilyen ízlésem. Ha nem érti meg, akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2018. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!