Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben ki mit lèpne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ki mit lèpne?

Figyelt kérdés
Párommal èlek,van egy közös gyermekünk.Nemrégiben rájöttem hogy többször hazudott már nekem.És valószínűnek tartom ha megtette továbbra is fog.E mellett nem segít sem a gyerkőc körül sem a háztartásban.Elmegy dolgozni,hazajön eszik kicsit megdajkálja a gyereket ha megunta "visszaadja" vagy elveszem tőle mert làtom nincs kedve hozzá és megy a dolgára.Csalódtam benne.Megbeszélni sajnos nem tudtam vele 2napig meg volt sértődve azóta minden ugyan így megy.Erősen fontolgatom a külön költözést.Kíváncsi vagyok más mit tenne a helyzetembe?!
2018. júl. 27. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ilyen volt, vagy csak mostanság változott meg?

Soha nem segített be a házimunkába? Mindig te voltál a házicseléd?


Ha mindig ilyen volt, akkor nem tudom, hogy minek szültél ilyennek gyereket!

Szakítás. A gyereknek is jobb lesz.

2018. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem volt vele règebben gond.Inkább a gyerek születése után lett ilyen a helyzet.Várta a gyereket utána pedig a feje tetejére állt.
2018. júl. 27. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Akkor szerintem az lehet, hogy innentől kezdve megszűntél számára NŐ lenni, most csak a gyereke anyja vagy, és egy házicseléd.


Jó lenne megbeszélni a dolgokat érett felnőtt módjára.

2018. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg azt hitte, hogy olyan lesz a gyereknevelés mint a mesefilmekben.


sokat alszik nem sír, 2 hetesen már tud járni, 1 hónaposan már beszél és megmondja mit akar, alszik amikor ő szeretné, nem válogat az ételek között, 2 hónaposan már teljes fogsora van , 3 hónaposan már nem kell gyerekülés.


Magyarul valószínűleg nem gondolta ezt végig....

2018. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok vele beszèlni.Mikor felhoztam felháborodott mi az hogy ő nem segít.Aztán elmagyaráztam megsértődött vagy esetleg tereli a témát mint ha nem hallaná miről beszélek.

Az a pláne hogy ő külön alszik egyszer sem kelt fel hozzá a 8hónap alatt.

2018. júl. 27. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben ott kell hagyni.
2018. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem kell neki a gyerek, akkor ott kell hagyni. Mi az, hogy külön alszik?
2018. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak szülők, vagy szülő akihez el tudnál menni?
2018. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Külön szobában alszunk én a kisfiammal ő pedig egy másikban.Van igen de saját lakást is tudnék igènybe venni(albérlet)
2018. júl. 27. 17:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te már meghoztad a döntésedet. Gondolom nem egyszer, nem kétszer megbeszélted ezt vele.
2018. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!