Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
15 éves koromban jött el a mindent elsöprő nagy szerelem, 5 évig tartott, nagyon szép volt de ugy gondoltuk fiatalok vagyunk, korai lenne még összeköltözni, tapasztalni szerettünk volna, és azért a végefelé érezhetö volt ez már minkettönkön, felütötte a fejét a féltékenység is a fiú részéröl! Békében váltunk el, nem volt vita! Mindig is örömmel ,szeretettel gondoltam rá ezek után is! Férjhezmentem, gyerekeim lettek,eltelt 10 év,a kapcsolatom a férjemmel sosem volt olyan bensöséges mint ezzel a fiuval, inkabb ugy irom senkivel sem volt olyan, es szerintem nem is lesz! Egyszer találkoztunk az utcán, a szivem olan hevesen vert hogy azt hittem elájulok, nem értettem miért! Mindig gondoltam rá mi lehet vele, milyen élete van, és egyszer csak azt éreztem irok neki, irnom kell! Semmi hátsó szándék, csak tudni akartam mi van vele! Elvált, van eg lánya, és Angliában él. Azota is tartjuk a kapcsolatot de csak neten,nem tudok szabadulni tőle, minden nap rágondolok, róla álmodom! Ő is hasonloan érez, de férjnél vagyok és ezt tiszteletben tartja, és én sem akarok semmiféle bünös viszonyt, annak semmi értelme! lassan 4 éve nem birok tovabb lépni, már nagyon szenvedek, a szex sem megy a férjemmel,nem volt soha mint már emlitettem olyan jo kapcsolat közöttünk , és ahogy telik az idő eltávolodtunk, elhidegültünk egymástol!( nem az elsö szerelmem miatt)! Sokat bántott, nem igazán tudok neki megbocsájtni! Neki nem is fontos mit érzek, a szexet akarja csak,más nem igazán érdekli! Az idö segit? El tudom felejteni? Habár szerintem ezzel csak együtt élni lehet, vagy elmulik? Attol tartok a nagy Ő-t engedtem el...

2018. júl. 24. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy egy olyan dolgot kergetsz, amit gyerekként tapasztaltál meg és nagy hatással volt rád.

Nem biztos, hogy az a srác ma ugyanaz a férfi.

Az emberek 1 év alatt is sokat változhatnak, a ti esetetekben eltelt sok idő és mindketten sok dolgon mentetek keresztül.


Ettől függetlenül, ha a férjeddel nem jó a kapcsolat, akkor érdemes pontot tenni a végére, ha ennyire nem működik már semmi.

De csodát és megváltást ne várj ettől a gyerekkori fellángolástól mert bizony nagyot koppanhatsz.

2018. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, te már a lelked mélyén eldöntötted mi lesz, csak megerősítésre vársz: A férjeddel megromlott a kapcsolatotok, ha menthetetlen, el kell válni, és összejönni a fiatalkori szerelmeddel.
2018. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 próbálokkedveslenni ***** válasza:
#1 -||-
2018. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, erre én is godoltam, változtunk persze ö is én is! De alapjáraton ugyan azok az emberek vagyunk!Sokat beszelgetünk neten es telefonon is, ismerem öt ö is engem, várja hogy lépjek! Nincsenek elvarasaim vele szem,ben, vagy hogy müködne e ez az egész ez ugy is kiderülne!
2018. júl. 24. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Akkor legalább mielőtt belekezdessz a régi szerelmeddel bármibe is, annyi tiszteletet adj meg a férjednek és az egész családnak, hogy lezárod és emelt fővel sétálsz ki, gerincesen ebből a házasságból.

És nem azért, mert hiányzik ez a srác/férfi, hanem mert a pároddal már nem működik.


sok sikert!

2018. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úristen Szinte mintha a saját helyzetemet olvastam volna... Írd majd meg mi lett a vége :)
2018. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!