Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne kezdeni egy eligénytelenedett barátnővel?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt, és szerintem most jött el az ideje az "elkényelmesedésnek" tudjátok amikor egy új fázisba lép a kapcsolat, amikor már nem olyan fontos ha kimarad egy fürdés, jó lesz a szakadt mackó nadrág is hisz csak a közértbe megyünk... értitek.

Mikor megismertem, vagyis inkább az elején nyilván nem volt ilyen, napi két fürdés, testpermet, intim dezodor, intim törlőkendő stb. egyszóval nagyon adott magára minden téren és tényleg extra igényes volt ezekre, mint ahogy én is.

Aztán ezek valahogy kikoptak mostanra, konkrétan rá kell szólnom hogy menjen el fürdeni szex előtt ebben a melegben.

Elég aktív szexuális életünk van, majdnem minden játszik a pisi kakin kívül, szeretjük az extrém orális szexet is, ami meg főleg extra higiéniát igényel.

Tegnap délután mikor hazajött a munkából odabújt mellém, elkezdtünk szerelmeskedni mire mondtam neki hogy gyorsan zuhanyozzunk le mert én se fürödtem még aznap, meg hát tényleg olyan meleg van hogy az embert ülő helyzetben leveri a víz.

Na meglett az eredménye, ő nem akart menni mert most nincs kedve, összeszólalkoztunk és a szemére vetettem hogy kicsit zavar, hogy mostanában kezd eligénytelenedni, meg büdösen nem fogok szexelni vele.

Persze én voltam a köcsög amiért leszóltam...mi az hogy igénytelen meg büdös?

Mondtam neki, hogy ez volt az egyik amiért annyira megszerettem, hogy mindig ad magára az öltözködésére, és soha, de tényleg soha nem volt olyan, hogy ne lett volna jó illata.

És igen zavar hogy ez már elmúlt.

Egy-két ilyen le lenne szarva, de ahogy írtam ez lassan általános dolog lesz.

Azért lett ilyen mert érzi, hogy mellettem biztonságban van, és már nem kell meghódítania? Ja kicsit hülyén hangzik de értitek.

Mit tehetnék hogy újra adjon magára?

29F 25N


2018. júl. 29. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Megmondod neki, hogy vagy változtat, vagy elhagyod.
2018. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
nyugi én a fikámat is szoktam enni, hangosan büfögni, fingani. Csak addig fogom magam vissza ameddig összejövök a sráccal.
2018. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Igen, azért ilyen, mert úgy érzi, hogy már révbe ért.

Ultimátumot adsz neki: vagy változtat, vagy sajnos szakítasz vele, mert így már nem vonzó számodra.

2018. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ezt én sem tűrném el egyetlen férfinek sem.Ha nem változtat, akkor lelépés.Más megoldás nincs rá.
2018. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Szegeny baratnod, jobban jar, ha kiadod az utjat.
2018. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Milyen azaz exrém orális szex ? Érdekel komolyan
2018. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Azért álljunk meg egy szóra. A barátnőd korábbi testápolási szokásai nem egészségesek. Az intim testrèszeknek megvan a maguk flórája, öntisztító folyamata. Ha ebbe belepiszkál az ember törlőkendővel meg dezodorral, nagyobb eséllyel kap el fertőzéseket. A napi 2 fürdés sem jó a bőrnek. A rengeteg illatosított cucc sem tesz jót se a bőrnek, se a környezetnek. Bármilyen furcsa, de amíg naponta fürödtem illatos tusfürdővel, addig pillanatok alatt büdösre izzadtam. Amióta kétnaponta zuhanyzom sima szappannal, azóta nincs ilyen problémám. Abbahagytam a sminkelést is, és azóta sokkal tisztább a bőröm. Persze, a nagy kánikulában érdemes naponta lezuhanyozni, de hidd el, hogy a sok egyéb vacak csak marketingfogás, semmi szüksége rá a szervezetnek.
2018. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
#6 manapság már egymás sötét lyukának nyalogatása a divat. Igen, a nő is a férfiét...
2018. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!