Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, mert nagyon szídtam a párom apját. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A hétvégém katasztrófa volt. Ott voltunk barátoméknál, már nagyon rég voltunk. Az apja sose bírt engem vagy lehet bírt de nagyon érdekes stílusa van, ilyen ki ha én nem, akinek 10 000Fttal több van mint neki akkor az már egy sz.alak. Én soha nem bántottam meg, eleinte még barátkoztam is vele, de nagyon rondán beszélt velem sokszor csak úgy poénból elküldött melegebb éghajlatra. Poénból.. Folyamatosan beszólógatott. Na hétvégén odamentünk, köszönök mindenkinek meg bemegyek a szobájukba köszönni, rám se nézett.. A film amit 1000x látott fontosabb volt. Na barátom elment a konyhába én a cuccokat pakoltam ki, bejött a szobába. Kérdezi párom? Mondom neki hol van. Ő: az jó takarodhatna füvet nyírni. Majd kiment és böfögött egy iszonyat hangosat(rá segített). De igazából egész hétvégén böfögött mikor a szobánk előtt ment el...(nagyon hangosan, rásegítve) Nem tudom mi baja van neki, én ott segítek nekik amiben csak tudok. A kaját is mi főztük este.(mert olyan volt ebédre amit se a barátom, sem én nem szeretek) Akkor elmentek strandolni az apja meg 2 tesója, bennünket nem is hívtak.(nem szívesen mentem volna,mert veszélyes helyen fürdőznek)Addig anyukájával beszéltünk, ő normális volt. Tegnap már nagyon rosszul éreztem magam. Elmentünk sétálni, barátom fejéhez vágtam mindent, hogy hogy lehet valaki ilyen.. Barátom is mondta elege van belőlük, meg majd amint tud elmegy onnan. Tegnap mikor mentem el a barátom apja a kertbe volt, én ott álltam a kert közepén, az anyja mondta, hogy gyere, mert megyek erre ő: hát jól van, had menjen. Na néztem is egy nagyot. Aztan láttam az anyukája rászolt és végül odajött.. Amúgy ez a férfi roma, az anyja nem az, de a gyerekeinek megtiltotta, hogy cigányt vigyenek a házhoz(én nem vagyok az) szerintetek?
2018. júl. 30. 08:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és akkor beszélgettünk, mondta, hogy a szembe szomszédjai elköltöztek, nem bírta őket. Kérdeztem miért? Nem köszöntek a fiaik, és tudod pénzen nem lehet észt venni. Meg a gazdagok mind beképzeltek. Amúgy azt hiszi, hogy mi gazdagok vagyunk, csak azt nem tudja, hogy sokszor még a kisebb kiadások is megterhelőek és 3 éve rossz a telefonom csak sajnálom a 30 000ftos telefonra a pénzt és inkább nem veszek újat..
2018. júl. 30. 08:05
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg azon van, hogy a barátomat hozzánk költöztesse a 2,5 szobás házunkba, hogy ne nekik kelljen eltartani, hanem nekünk. Barátom most kezdett dolgozni, én még 1 szakmát tanulok.
2018. júl. 30. 08:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bírjátok egymást akkor nem kell odamenni. Ha pedig rendezni akarod, akkor nyíltan megkérdezed tőle, hogy mi a problémája veled.
2018. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha cigány lehet az a baja, hogy te nem vagy cigány és a fiacskája nem valami cigány lányt vitt haza, akit az apja is tesztelhet, mert ott meg esik ez is, mivel te nem vagy cigány így nem tud tesztelni és ezért ellenséges veled, mert tudja ezt.
2018. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De megtiltotta a gyerekeinek, hogy cigányt vigyen haza.
2018. júl. 30. 08:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem nagyon tudsz mit tenni, menjetek oda minél kevesebbet. Amúgy barátod kérdezte már tőle hogy mégis mi baja veled?
2018. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Anyós-após konfliktus nem újkeletű. Nem véletlenül születtek anyósviccek. Ha ez vigasztal sokan utálják az anyósukat, apósukat.
2018. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7, itt az apóssal van a probléma :D
2018. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tökmind1
2018. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Kérdezi párom? Mondom neki hol van. Ő: az jó takarodhatna füvet nyírni."

Ez alapján nem téged utál, hiszen a saját fiáról is így beszél. Egyszerűen ennyire primitív, ilyen a stílusa. Nem fogod tudni megváltoztatni. Ha elkezdesz beszólogatni neki, csak rosszabb lesz. Engedd el a füled mellett. A böfögést is azért csinálja, mert valahol érzi, hogy mindenki kerüli, lesajnálja őt, és ezzel veteti észre magát, illetve bizonygatja, hogy itt ő az úr, és ott böfög ahol akar.

Az egyetlen amit tehettek, hogy mielőbb különköltöztök, és minimálisra redukáljátok a kapcsolattartást. Bár ha esetleg unokák is lesznek, megint gondban lehetsz, ha nem akarod teljesen eltiltani őket a nagyszülőktől.

2018. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!