Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, mert nagyon szídtam a párom apját. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A hétvégém katasztrófa volt. Ott voltunk barátoméknál, már nagyon rég voltunk. Az apja sose bírt engem vagy lehet bírt de nagyon érdekes stílusa van, ilyen ki ha én nem, akinek 10 000Fttal több van mint neki akkor az már egy sz.alak. Én soha nem bántottam meg, eleinte még barátkoztam is vele, de nagyon rondán beszélt velem sokszor csak úgy poénból elküldött melegebb éghajlatra. Poénból.. Folyamatosan beszólógatott. Na hétvégén odamentünk, köszönök mindenkinek meg bemegyek a szobájukba köszönni, rám se nézett.. A film amit 1000x látott fontosabb volt. Na barátom elment a konyhába én a cuccokat pakoltam ki, bejött a szobába. Kérdezi párom? Mondom neki hol van. Ő: az jó takarodhatna füvet nyírni. Majd kiment és böfögött egy iszonyat hangosat(rá segített). De igazából egész hétvégén böfögött mikor a szobánk előtt ment el...(nagyon hangosan, rásegítve) Nem tudom mi baja van neki, én ott segítek nekik amiben csak tudok. A kaját is mi főztük este.(mert olyan volt ebédre amit se a barátom, sem én nem szeretek) Akkor elmentek strandolni az apja meg 2 tesója, bennünket nem is hívtak.(nem szívesen mentem volna,mert veszélyes helyen fürdőznek)Addig anyukájával beszéltünk, ő normális volt. Tegnap már nagyon rosszul éreztem magam. Elmentünk sétálni, barátom fejéhez vágtam mindent, hogy hogy lehet valaki ilyen.. Barátom is mondta elege van belőlük, meg majd amint tud elmegy onnan. Tegnap mikor mentem el a barátom apja a kertbe volt, én ott álltam a kert közepén, az anyja mondta, hogy gyere, mert megyek erre ő: hát jól van, had menjen. Na néztem is egy nagyot. Aztan láttam az anyukája rászolt és végül odajött.. Amúgy ez a férfi roma, az anyja nem az, de a gyerekeinek megtiltotta, hogy cigányt vigyenek a házhoz(én nem vagyok az) szerintetek?
2018. júl. 30. 08:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos együtt tudok veled érezni, én párom apja is ilyen. Párom szerint régen felelős pozícióban dolgozott és normális volt. Aztán elkezdett inni, kirúgták, meg akarta mondani páromnak hogy hol tanuljon, de ő nem engedett, eléggé bekattant. Párom édesanyjával is kötekedik, próbálná mindenkinek megmondani mit tegyen, neki semmi nem jó, ha nem azt főznek amit ő szeret kötekedik, de ő a kisujját nem mozdítaná, ő is böfög össze vissza aztán röhörészik... így akarja levezetni a kisebbségi komplexusát, meg hogy elszúrta az életét. Nem tudom, de lehet hasonló állhat ott is a háttérben.
2018. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!