Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a párom telefonjába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a párom telefonjába, és a következőt találtam (lent), szerintetek aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Meg akartam nézni a telefonjáról a saját adatlapomat, viszont a keresőre kattintva felugrott egy női név, akire rákeresett. Ráléptem a csaj adatlapjára, megnéztem a beszélgetésüket. Az volt az utolsó üzenet, hogy nagyon örülök hogy itt voltál és hogy szóltál hogy itt vagy (nem egy városban élnek), és hogy nem jó nekem a vasárnap. Több üzenetet nem olvastam el, visszagörgettem a legelejére, és a párom kezdeményezte a beszélgetést egy olyan üzenettel, hogy ne haragudj ha az este megbántottalak vagy valami olyat tettem ami bántó volt számodra. Ahogy belépett a párom a szobába, elmondtam hogy mit találtam, és ha van valami amit tudom kéne, akkor mondja el. Az volt a válasz, hogy volt egy esemény (amire én nem tudtam menni), ahol csúnyán lerészegedett és mindenkit húzott inni, ott találkozott ezzel a lánnyal. Másnap akitől tudott élőben bocsánatot kért a viselkedéséért, viszont ennek a lánynak facebookon írt. Utána a lány, amikor abba a városba utazott ahol a párom él, elhívta egy baráti kávéra, és mivel a páromnak nem volt jó az időpont, ennyire udvariasan utasította vissza. Nem esett jól neki hogy beleolvastam az üzeneteibe, de nem volt különösebben feldúlva, azt mondta hogy beleolvashatok a többi üzenetbe is, és ez a lány nem potenciális jelölt arra amire gondolom. Na de engem nem hagy nyugodni ez a dolog. Bárhogy is lerészegedik az ember, azért nem kell bocsánatot kérni hogy hívjuk inni a többieket, úgyhogy valószínűleg történt ott még egy s más, vagy pedig csak indokot keresett hogy bejelölje őt facebookon. (Egyébként soha senkit nem jelölget be, én voltam az utolsó fél éve). Plusz ha van párja, akkor egy szinte ismeretlen lánnyal kétlem, hogy csak baráti kávéról lenne szó. Mit szóltok ti ehhez, én látok rémeket, vagy tényleg a körmére kellene nézni?

Fél éve vagyunk együtt, úgy éreztem az utóbbi időben, hogy egyre jobb a kapcsolatunk, zárkózottsága ellenére kezd megnyílni, egyre többet figyel rám.

Szeretném, ha kívülállóként elmondanátok a véleményeteket, köszönöm.

22L, 29F



2018. júl. 30. 15:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Semmi baj azzal h a kezedbe kerult a telefonja!!

Komolyan mondom nem is tudom h elnek paran!

Ha a ferjem hozzaer a telefonomhoz orsitsam le mekkora egy fereg vagy mert hozzanyultal???meg tuti nem bizol bennem bla bla bla ...

Semmi titkolni valom nincs ugyh ha gondolja jatszhat,facebokozhat

barmit csinalhat a telefonomon mint ahogy en az oven.

Annak nagy a szaja akinek ég a háza!!!

Szerintem az a szanalmas amikor egy tobb eves kapcsolatban konkretan szefbe van zarva mindenki telefonja mert annyira titkos eletet folytattok h csuda.

am kerdezo ugy vagnam ki a parod mint macskat szarni!!

En is neha megbantok vad idegen embereket megse irogatok nekik meg akarok veluk talalkozni

van valami vonzalom kozottuk es ha talalkoznak hidd el baj lesz

rajta tartanam a szemem...

Ha mar ennyire nem tud veled oszinte lenni hogy megismert egy lanyt es talalkozni akar vele ne pazarold ra az idodet

hidd el en sokszor bedoltem ennek aztan jol atvertek

Amugy meg ha paran megis belekukkantanatok a parotok telefonjaba

lenne itt tobb szaz szakitas valas!!Hany ilyenrol tudok

dul a nagy szerelem aztan megis a telefon a buktato

2018. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk sem tabu a telefon és nem érzem magam beszabàlyozva ha megnézi a pàrom. Egy percig sem zavar nincs titkolnivalóm. Ez az egyik. A másik, hogy sztem igen is jàrj nyitott szemmel. Nem tudom miért zavarja ennyire ha esetleg nem ugy viselkedett ahogy kellett volna. Nem mindegy ez a lány mit gondol róla?
2018. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

haha gyermekien aranyosak itt mindig az olyan válaszok, ahol próbálják csúnya gonosz bácsinak vagy néninek beállítani azt aki bele mert nézni a párja "magán beszélgetéseibe" :)

ja persze, biztos azért van az hogy a megcsalások nagy része a 21. században pont az ilyen gusztustalan kutakodások miatt derül ki...

szép dolog vagy nem szép dolog, ha felmerül az emberben a kétely hogy csalják, akkor inkább hallgasson a gyikes elitre és ne kutakodjon? csak mert ez csúnya dolog? jobb a tudatlanságban és kételyek között tengődni?

gondolom aki ennyire ellene van az maga sem lehet valami megbízható egyenes ember, tudjátok mindig az kiabál akinek a háza ég.

vagy simán csak nem volt még soha párkapcsolata.

2018. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt en sem ertem. Nem tudom felfogni."


Aki ezt nem érti, az vlsz sok mást sem...

2018. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

#14


Vagy aki ezt érti, az tudja is, es ha tudja, akkor hasznalja is.

Teszem fel messengeren, skyepon, viberen is van lehetoseg titkos/titkositott beszelgetest alkalmazni.


Es ha te erted, te hasznaltad. Szoval.....neha jobb a boldog tudatlansag, vagy figyelmen kivul hagyni ezeket, mint hasznalni.


Kettonk kozul teso benned van a hiba. Azokban akik ertik. Akik nem ertik nem foglalkoznak ilyennel, nem hasznaljak. ;)

2018. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Fura egy ember.

Azt mondjuk elég nagy hülyeségnek tartom,hogy ha egy férfi és egy nő beszélgetni kezd,akkor biztos,hogy előbb vagy utóbb lesz valami.

Nekem vannak lány barátaim,sőt van akivel kettesben is mentünk már ide vagy oda mégse lett semmi.Szerintem ha valakik között nincs vonzalom,vagy vannak a leányzónak olyan tulajdonságai,ami mondjuk egy kapcsolatban zavarna,attól még lehet jóban lenni vele,ha jól kijövünk.

28/F

2018. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
vàratlan helyzetek meg szituk attolfüggetlenül mindíg lesznek.Ha dzereti ezt a lànyt akkor az előbb utóbb kibukik hidd el .Eltàvolodik tőled folyton a telefont nyomkodja nem figyel ràd stb addig csak tarsd nyitva a szemedet .
2018. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A leírás elején azt hittem, évek óta vagytok együtt. Azért fél év alatt nem kellene kikacsintgatni (ugyan később sem). Én is kértem már bocsánatot, de csak azoktól, akiket ismerek (egyszer:D) és egyik sem volt ellenkező nemű. Rá nem írtam volna félig idegenekre ezzel. Hacsak nem azért kért bocsánatot, mert mondjuk letapizta, meg hasonlók, de ilyenkor nem feltétlen ezt az üzenetet kell elolvasni, hanem amit haverokkal beszél, csak úgy mondom. Nem tippeket akarok adni, csak hát na. Itt ez a furcsa benne, hogy full ismeretlen lánnyal akar ismerkedni egy mondvacsinált ürüggyel, aki ezek szerint vevő is rá.
2018. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Én csak saját tapasztalatot tudok mondani. A férjemmel 11 évig voltunk együtt. Számtalan ilyen üzeneteket olvastam a telojan. Persze szerinte az semmi nem érdekes,ne beszéljek be magamnak dolgokat. A végén mindig kiderült,hogy nem véletlen aggódtam. Mindig megcsalt azokkal az illetőkkel.persze nem mindenki ilyen. Ezért is mondtam H saját tapasztalat.
2018. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!