Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek az ilyen barátnőve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az ilyen barátnővel? Ez komolyan ennyire fontos téma egy érett nő számára?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. Komolyabb lánynak tűnt mint aki ilyesfajta külsőségen fennakadna.. vagy ez a XXI. századi nő számára már ennyire prioritást élvező ügy volna?


Pár napja közölte, hogy őt zavarja hogy szőrös a mellkasom és örülne ha borotválnám.


Például világéletemben borostát hordtam amit láthatóan szeret.

Egyébként ha az átlag férfit nézzük akkor úgy közepesen szőrösnek mondom magam, kerestem egy képet ez a felsőtest úgy 95%ban megegyezik az enyémmel:


[link]


Most ez valóban ekkora tragédia? :D



2018. aug. 1. 14:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
Trimmelesen nem gondolkodtal? Nem egetveroen fontos ez a tema, viszon a parom letrimmeli a mellkasát, nagyon jol all neki. Szep, gondozott benyomast kelt, jobban tetszik ugy.
2018. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%

Most tök fölösleges belekötni abba, hogy a kérdező mit vár el viszont vagy sem.


Neki tetszik a mellkas szőre, a csajnak meg nem. Nincs közös metszet, sem jó megoldás. Ha ez ennyire kardinális kérdés, akkor majd szakítanak.


(én pl kifejezetten a szőrös férfiakat szeretem, utálom ha egy pasi szőrteleníti a mellkasát, a párom meg pont, hogy szereti nyáron... Ez tök ugyanaz a szitu, csak fordítva. Nem örülök neki, de neki úgy kényelmes, úgyhogy ráhagyom)

2018. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

11#

Gondolkodtam rajta, viszont elnézegetve a képeket nekem olyan művi rendezettségnek tűnik, hogy az összes szőrszál pontosan azonos hosszúságú, nem bozótos, hanem olyan mint valami ültetvény.. :D Ráadásul, a szőr ugyanúgy ott van, tehát gyakorlatilag nekem sem tetszik, és ő sem kapja meg azt amit akar, ezért végül arra jutottam, hogy ez egy rosszabb félmegoldás lenne.

2018. aug. 1. 15:12
 14/30 anonim ***** válasza:
62%
akkor makacskodj tovább, a csajod meg keres mást.
2018. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
21%
Eszedbe ne jusson leborotválni a mellkasodat:D Legyen eszed..
2018. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%
24 éves vagyok, mégse akadok fenn ezen. Ez egyénfüggő.
2018. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
22%
Én ennél szőrősebb vagyok,soha nem borotváltam le. Ettől férfi egy férfi. Ha nem tetszik a barátnődnek akkor keressen magának egy metroszexuális csupasz csigát.
2018. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem komolyság kérdése. Az,hogy zavarja, Neki nem tetszik, el kell fogadnod. Az,hogy ezen változtatsz-e, vagy sem,már a Te döntésed.

Számmora kissé olyan, mintha ze a Részedről eldöntött kérdés lenne - változtatsz-, ennek ellenére kérdezel...


Mit kezdj Vele?Hát ezt Te tudod..Nem hinném,hogy ez olyan kérdés ami "válóok" és nem lehet kompromisszumra jutni benne.


Ez nem kizárólag ízlés kérdése,nem törvényszerűen arról szól,hogy nem tetszik a látvány. bizonyára zavarja ha hozzád bújik, ha átöleled, erről pedig nem tehet.


Az én pasim is szőrös, sajnos még a háta is. hiába kértem, nem akart ávltoztatni. Megértem, nálunk sem volt ez ok a szakításra, de nem tudok továbbra se beleszeretni a szőrös mellkasába-hátába. Emellé még fehérbőrű is.


Bezzeg Neki tetszik az,hogy sima a bőröm,hogy szőrtelenítek, és hogy barna vagyok :)

2018. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy más érett nő számára mennyire fontos ez, de láthatóan neki igen. Nekem nem. Én kifejezetten szeretem,hogy ilyen, talán még ennél is szőrösebb a párom, engem nagyon vonz és sokszor túrok bele, bújok oda hozzá. El se tudnám képzelni csupaszon,mint egy kisfiún. Viszont azt megjegyeztem,hogy borostásan, mondhatni szakállasan jobban tetszik és vonzóbb, mert volt,hogy leborotválta simára. Szerencsére ő sem ellenkezett ellene, és vagy miattam vagy maga miatt is de azóta borostás és formára nyírja.

Amúgy épp az tűnik komolytalan dolognak,hogy a párok emiatt képesek szakitani ha amúgy minden rendben van.

-Miért lett vége a Bencével?

-Nem borotválta a mellkasát. 😂😂😂

2018. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van valami fóbiám, biztos gyerekkori trauma, de ahogy megnyitottam a képet, öklendeztem, nem viccelek. Ha a fésűmből szedem ki a hajamat, akkor is öklendezek.


Nem szeretem, ahogy a szőr hozzámér, mintha nem ember lenne, hanem kutya, vagy nem tudom. Imádom a bőrt, arra izgulok, ember vagyok, nem majom.

2018. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!