Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom, de picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de picit butusnak érzem. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, már fogom a kezét, az is megnyugvást ad..Nagyon igyekszik, folyton lesi, hogy jó nekem, a szeretkezéseink csodálatosak. De.. Előljàróban annyit mindketten diplomások vagyunk, ugyanarra a szakra jártunk, bár most jöttünk csak össze. Eltudunk baromkodni, de úgy érzem szegény nagyon tájékozatlan a világ dolgaiban, nincsenek tartalmas, mély beszélgetéseink, mert olyan mintha egy burokban élt volna. Ha elmondom neki, számomra ez hiányzik, azt mondja nagyon szeret, és làtja kevés vagyok neki, de nem tud mit csinálni, ő ilyen. Latom, hogy igyekszik szívét lelkét beleadni, alapvetően jó vele lenni, de ennek hianya miatt magámyosnak érzem magam.. Néha vannak kicsit alpáribb megnyilvánulásai is, ami számomra szintén zavaró.. Tépem magam mit csináljak, mert ha mellettem van az megnyugvast is jelent, de a melyebb kommunikacio nagyon hianyzik..

2018. aug. 1. 18:19
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Látja, hogy kevés nekem, elnézést azt elírtam...
2018. aug. 1. 18:20
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
A nyilt, őszinte kommunikációval nem csak tanítod az embert, hanem a kezdeti nehézségen át tudod segíteni, fel tudod emelni. Ami nem csak a férfi dolga, hanem ha fordul a kocka akkor a nőé is (mert van olyan, nem is ritka, hogy a nő az aki okosabb). Szólj, ha valamit problémásnak gondolsz, és segíts neki a tájékozódásban. Tágítsd a látóterét. Avasd be a világodba..
2018. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
34%
Keress egy olyat akkor aki nem diplomás és tud valamit az életről
2018. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem fog működni.

Társasmagány..

2018. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek a diploma az számomra nem fontos, nem is tudom igazabol miert emlitettem meg. Próbálom tágítani, csak számomra sokszor megdöbbentő, hogy nem tudja ezt is, meg ezt is, meg ezt is.. Vagy baromi konok.. Egyszerű példa.. Elmentünk strandolni. Mondtam neki bekenem naptejjel, hogy ne égjen le, mondja ne kenjem be, mert ez hülyeség, és ő neki erre nincs szüksége, mert az ő bőre edzett.. Mondom pedig de, és ebből veszekedés lesz.. Aztan utolag belatja igazam van, de azért kell előtte össze szólalkozni..
2018. aug. 1. 18:31
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te sem vagy okos, ha ezen összeveszel vele. Hadd égjen le, aztán majd a saját kárán megtanulja.
2018. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
Ez a példa nem olyan dolgoknak tűnik, amiből én azt szűrném le, hogy buta vagy tájékozatlan a világ dolgaiból. Egyszerűen vannak dolgok amikben másképp gondolkoztok.
2018. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Mondok akkor másik példát, talán igen ez nem volt az igazi..

Eskuvore megyunk majd. Mondtam neki, hogy nekem is el kell mennem ruhat, es kerdeztem ô neki van e valamilye vagy megyunk egyutt vasarolni.. Erre azt mondja, nem is tudja. Kuldtem neki egy egyszeru feher inges szövet nacis képet, amit egyből leszólt ez túl úrifiús, ilyet csak a sznobok hordanak, amikor semmi extra nem volt benne...

2018. aug. 1. 18:52
 9/35 anonim ***** válasza:
69%
Te bolond vagy kérdező,már ne is haragudj :DDD
2018. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
27%
Konkrétan félanalfabéta vagy, kérdező, szóval itt akkora gondok nem lehetnek.
2018. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!