Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom, de picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de picit butusnak érzem. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, már fogom a kezét, az is megnyugvást ad..Nagyon igyekszik, folyton lesi, hogy jó nekem, a szeretkezéseink csodálatosak. De.. Előljàróban annyit mindketten diplomások vagyunk, ugyanarra a szakra jártunk, bár most jöttünk csak össze. Eltudunk baromkodni, de úgy érzem szegény nagyon tájékozatlan a világ dolgaiban, nincsenek tartalmas, mély beszélgetéseink, mert olyan mintha egy burokban élt volna. Ha elmondom neki, számomra ez hiányzik, azt mondja nagyon szeret, és làtja kevés vagyok neki, de nem tud mit csinálni, ő ilyen. Latom, hogy igyekszik szívét lelkét beleadni, alapvetően jó vele lenni, de ennek hianya miatt magámyosnak érzem magam.. Néha vannak kicsit alpáribb megnyilvánulásai is, ami számomra szintén zavaró.. Tépem magam mit csináljak, mert ha mellettem van az megnyugvast is jelent, de a melyebb kommunikacio nagyon hianyzik..

2018. aug. 1. 18:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél türelmes. Ha hosszútávon is zavar, akkor elhagyod. Legyet együtt legalább 1 évet.
2018. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Most miert lennek felanalfabeta ?! Ha barmit is mondok azt leszolja, hogy ez hülyeség, ez szar ez nem jó. Basszus normális tanácsokra vagyom, ha nem értetek velem egyet nincs semmi baj, de légyszi akkor legalább normalis stílusban válaszoljunk...
2018. aug. 1. 19:14
 13/35 anonim ***** válasza:
95%
Attól,hogy leszolja az ötleteid attól még nem buta
2018. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Ez az egyik resze. A butasagot, vagy inkabb nevezzuk tajekozatlansagnak abban nyilvanul meg, hogy tenyleg barmit mondasz neki ő arról még soha nem hallott. Nagyon oda kell figyelnem, hogy ne beszeljek tul valasztekosan mert nem érti.
2018. aug. 1. 19:28
 15/35 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem, kicsit zárkózott előtted a barátnőd még és nem tudott teljesen ellazulni melletted. Szerintem, ha elkezdene csicseregni, akkor te is könnyen találnád magad ismeretlen terepen. Én sem vagyok mindenben tájékozott, amiben a többiek, de nekem is vannak területek, amiben én vagyok a pro és nekem "alap" dolgok. Szerintem csak a tapasztalataitok és az érdeklődésetek eltér. Ezzel nincs semmi baj, ha nem ültök magas lovon. Szerintem szállj le előbb, aztán beszéljetek.

32/f

2018. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
Szakíts vele! Az lesz a legjobb megoldás! Bízz bennem!
2018. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
83%
És az a vicces, hogy nektek diplomátok lesz. Ő nem tudom, milyen, te sem tűnsz értelmesnek. Leszólja ami neked tetszik, meg nem akarja bekenni magát naptejjel....és vannak dolgok amikről nem hallott....és ezért butusnak érzed. Normális példával sem tudod alátámasztani amit mondani akarsz. Milyen mély beszélgetés hiányzik neked, áruld már el?
2018. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Mélyebb beszélgetés azt jelenti, hogy leültök, és folyik a kommunikáció oda- vissza. Felhozol egy témát, és a másiknak is van véleménye róla. Nekem ezt jelenti, talán bagatel dolgokat hoztam fel, nem is kell mindennel egyet érteni, de attól nem kell kapásból úgy kezdeni, hogy ez hülyeség amit mondasz.. Ha ő is mondd valamit, és nem értek vele egyet, elmondom nézd szerintem ez és ez van..
2018. aug. 1. 20:26
 19/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az épitő válaszokat. Elgondolkodom, azon is, hogy lehet én reagálom túl, vagy nekem is engednem kellene..
2018. aug. 1. 20:36
 20/35 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem más a családi hátteretek és ez kiütközik. Véleményem szerint a barátnőd egy egyszerűbb családban nőtt fel. Esetleg nem is volt szokás komolyabb témákról beszélgetni. Sajnos, ha ez a helyzet nem változik, akkor nem lesz tartós a kapcsolat. Mindenképp fontos, hogy az embernek nem csak szexuális partnere, hanem a szintjének megfelelő barátja, társasága is meglegyen egyazon személyben.
2018. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!