Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nővérem pasijával lefeküdtün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővérem pasijával lefeküdtünk mikor szakítottak de most újra együtt vannak, hogy tereljem el róla a gondolataim?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket hogy ne ítéljetek el.

2 hónapja szakítottak és rá 2 hétre a helyi kocsmában ünnepeltük egy közös ismerős születésnapját.Amikor nem teljesen józan állapotomban rá kérdezett hogy ''nem aludnék nála'' én azt mondtam hogy miért is ne.Majd a lakásán beprobálkozott és hagytam a dolgot így orbitálisat szexeltünk.Aztán ez átalakult szexkapcsolattá majd kibékültek és utána még 1x szexeltünk és elmondta a végén a pasi hogy ez ennyi volt nincs benne több mert kibékült nővéremmel és hogy tartsuk titokban hogy párszor mi szexeltünk.Azóta 1x tudtam rávenni szexre azzal hogy mindent elmondok otthon mert nagyon belezúgtam.Hogy felejtsem el ha mindennap látom,hogy ne gondoljak rá ha bele szerettem?

Én 22 éves vagyok a pasi meg 30.


2018. aug. 3. 01:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a nővéred pasijának a zsebpuncija vagy, aki kedve szerint hasznàlhat ürítésre, amíg nincs kapcsolatban.

Undorító a pasi is, és te is. Gondolj arra, hogy ti ketten mennyivel jobban megérdemlitek egymást, a nővéred meg találhatna valaki normálisat.

Miért szakítottak? Tippelek: a pasi bunkó volt a nővéreddel, és/vagy megcsalta mással.

Te meg szánalmas vagy, ha ennyire be kell érned a nővéred maradékával... az asztalnál is csak azt eszed meg, amibe beleevett és összeturkálta? És még bele is zúgsz, mert egy ilyen gerinctelen gyökér az egyetlen, aki mostanàban alád piszkált. Van az úgy, hogy ezzel kell beérned, mert jobb nem jut. Csak az a gáz, hogy még ennek se kellesz kapcsolatra, csak elővesz, ha tele a zacsi.

2018. aug. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy okádék nőszemély vagy ezt jegyezd meg. Remélem a nővéred megtudja, s embeszámba se vesz többé.
2018. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%

Személy szerint úgy gondolom, hogy el kéne mondanod a nővérednek. Könnyebb úgy elterelni a pasiról a figyelmed, ha nincs ott folyamatosan körülötted. Meg a nővérednek is csak jót teszel, ha megtudja, milyen alja alakkal van együtt.


Egyébként ha ezt nem akarod, akkor simán foglald el magad. Mint bármikor máskor, ha viszonzatlanul vagy szerelmes. Ami történt, az megtörtént, ezen már nem tudsz változtatni, de azt, hogy mi fog történni, még befolyásolhatod.

Mondjuk, az elég kétségbeesett művelet, hogy konkrétan zsarolni kellett a pasit, hogy megdugjon. Ez önmagában nem bántott meg téged annyira, hogy kiábrándulj belőle? Magamból indulok ki, ha valaki ennyire nem akar, hogy fenyegetni kell, akkor az nagyon lelombozna.

2018. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, akárhányszor összevesznek, menni fog hozzád vigaszpunciért, és hogy bosszút álljon ezzel a nővéreden. Ennél jobban semmivel se tudnà megalázni. Ezért dugott téged.

Majd ràjössz, ha szakításkor az orra alá dörgöli.

2018. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
De vágjátok,még ilyet ír,hogy ne ítéljük el. Hol él ez? MAXIMÁLISAN ELITÉLÜNK B+ MERT EZ A VILÁG EGYIK LEGUNDORÍTÓBB DOLGA,CSALÁDTAG PÁRJÁVAL/EXÉVEL(UGYANAZ MINTHA A PÁRJA LENNE,AZT NE GYERE AZZAL,HOGY JAJ MÁR SZAKÍTOTTAK,MERT FELRÚGLAK TE ALJADÉK) KIKEZDENI!!!!!!!!!!
2018. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen? Nagyon remélem, hogy troll. Ha mégsem itt az előttem szólók kifejtették, hogy mi a véleménye egy normális gondolkodàsú embernek erről.Inkàbb azon gondolkozz ha ez kiderül, hogy birod ezt jóvá tenni a nővérednél... Tudod e egyàltalàn. Senkinek nincs aranyból a farka, mindenki pótolható, kivéve a csalàd. Ezen gondolkozz el egy kicsit
2018. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
16os sajnos van ilyen.:(
2018. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Ne csak a lányt szidjátok,a pasi is megéri a pénzét, egy tetű féreg:(
2018. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb, ha tőled tudja meg a nővéred. Ez az alja féreg p..öcs úgyis a képébe vágja majd, ha legközelebb szakít vele a tesód.

Mondd el a nővérednek. Mit veszítesz? Semmit.

2018. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
A pasiktól ez már megszokott,sokukat(tiszt. a kivételnek,mert van bőven) a farkuk vezérli,keresztülgázolnak bárkin. De hogy egy tesóval ezt hogy lehet megtenni? Ne félj kérdező,te ezt úgy megfogod még bánni. Ha nem most,a következő életedben téged fognak érni ilyen sérelmek azoktól,akiket a legjobban szeretsz. Te patkány.
2018. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!